Zpět na » Evropská liga » Tchuř: V pohárech je vždy motivace vyšší

Evropská liga - Tchuř: V pohárech je vždy motivace vyšší

Tchuř: V pohárech je vždy motivace vyšší © fcb.cz - Daniel Tchuř

1

Líbilo se

17.09. - V maďarské Újpešti a slovenské Artmedii Bratislava nasbíral levý obránce Baníku Ostrava Daniel Tchuř skoro více startů v pohárové Evropě než v české lize. Ve čtvrtečním utkání se Spartakem Moskva bude patřit k těm zkušenějším hráčům Baníku Ostrava.

Na takové zápasy se vzpomíná velice dobře, byl to pro mě tehdy zážitek,“ nemůže zapomenout především na zápasy v Lize mistrů, kdy vedl Artmedii do zápasů jako kapitán. V české lize tento odchovanec Vítkovic přitom odehrál zatím jen 28 zápasů.

Zápasy v Poháru UEFA proti Spartaku Moskva opět zvedají hladinu adrenalinu v Tchuřově krevním oběhu. „To víte, že jo, je to pro nás vrchol sezóny,“ uznal Tchuř. „Na takové zápasy, které hrajete jednou za sezónu, se hráči koncentrují daleko více. Jsou to jen dva zápasy, které rozhodují o úspěchu a neúspěchu. Navíc pro každého je motivace uspět daleko větší, hráči se chtějí ukázat a prodat do zahraničí,“ vysvětlil další motivační složku.

Všichni chceme podat maximální výkon, abychom si uchovali šanci na postup. Moskva je určitě favoritem, ale přesto chceme postoupit do základní skupiny Poháru UEFA,“ tvrdil den před utkáním se Spartakem Moskva Daniel Tchuř.

Kam dál?

v l / Mediafax, David Procházka

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
ojakub - 17.09. Odpovědět

Baník musí vyhrát Smajlík 1 Smajlík 4 Smajlík 7

ojakub
Reklama
Reklama
Nejnovější články