Zpět na » Evropská liga » Intertoto Cup má za sebou 2.kolo

Evropská liga - Intertoto Cup má za sebou 2.kolo

Intertoto Cup má za sebou 2.kolo © uefa.com -

0

06.07. - Včera bylo na programu 8 zápasů 2.kola Intertoto Cupu a dnes zbývalo odehrát 6 utkání. Na rozdíl od včerejšího debaklu Saturnu, jsem se dnes ničeho podobného nedočkali.

Včera bylo osmi zápasy zahájeno 2.kolo Intertoto cupu a slibovali jsem si zajímavá utkání a hlavně vítězství od našeho jediného zástupce Teplic. Bohužel jsem se toho nedočkali a Severočeši na domácí půdě podlehli soupeři z Maďarska 1:3. Z dalších zápasů moskevský Saturn deklasoval Etzellu 7:0, Tiraspol remízoval se Simferopolem a Grasshoppers porazil Besu Kaveje 2:1.

Dnes do druhého kola vstoupili týmy zvučnějších jmen. Pátý tým norské ligy Rosenborg Trondheim si poradil s litevským Ekranasem, když ve 12. minutě otevřel skóre záložník Roar Strand. Radost Norů netrvala dlouho. Za 2 minuty se trefil forvard litevského celku Varnas. Ve 32. minutě se po rohu nejlépe zorientoval bek Rosenborgu Lago a poslal norský celek opět do jednobrankového vedení. Ve druhém poločase mohli diváci vidět ještě jednu branku, o tu se postaral útočník Koné a zajistal tak svému týmu vítězství 3:1.

Jako zajímavé utkání se rýsoval souboj skotského Hibernian proti švédskému Elfborgu. Z něhož vyšel lépe švédský mančaft a pro odvetu hrající před domácím publikem si odváží dvoubrankový náskok. Branky zařídili Emir Bajrami a Andreas Augustsson.

Další utkání, které stojí za povšimnutí, bylo na plánu v srbském hlavním městě Bělehradě. Místní fotbalový tým přivítal na svém trávníku hráče z Řecka, konkrétně Panionios Atény. Řekové však do letadla nastupovali zklamáni, jelikož dnes nevsítili branku a prohráli 1:0.