Zpět na » Ostatní » Zápisníček Radka Dosoudila, 11.kolo

Ostatní - Zápisníček Radka Dosoudila, 11.kolo

0

05.10. - Český legionář ve službách Artmedie Petržalka Radek Dosoudil si mohl v 11. kole připsat další výhru, tentokrát v Dubnici.

V 11. kole nás s Artmedií čekal zápas v Dubnici. Utkání začalo z obou stran poměrně opatrně, vyjímkou byla 13. minuta, kdy po pravém křídle utekl Obžera, našel ve vápně úplně volného Kozáka a ten se trefil krásně k tyči. Vedli jsme 1-0 a soupeře branka hodne znejistěla. Domácí hrozili střelbou ze střední vzdálenosti, ale vážnější šanci si nevytvořili. Do kabin se šlo za stavu 1-0.

Ve druhém poločase začali domácí náporem. Dostali nás pod tlak a v 59. minutě se jim podařilo srovnat, když se trefil Filo, který byl na hřišti pouhých 20 sekund. Po obdržené brance jsme zvýšili tlak a v 70. minutě Kozák svou druhou brankou v utkání dal našemu týmu vedení, které pojistil v 80. minutě Halenar svým osmým gólem v této sezoně.

V dalším utkání Senec vedl nad Ružomberokem 2-1, ale střidající Ĺ tevko dvěma góly ve druhém poločase utkání otočil a domácí tak stále čekají na první vítězství v této sezoně. Překvapení soutěže Nitra si doma bez problémů poradila s Trenčínem, když vyhrála 2-0.

Ĺ lágr kola se hrál v Trnavě, kam přijel Slovan Bratislava. Před výbornou kulisou 15000 diváků se hrál průměrný fotbal a oba týmy si po zásluze rozdělili po bodu. Žilina si přivezla důležité 3 body ze Zlatých Moravců, když sice prohrávala 1-0, ale utkání se jí podařilo zvrátit brankami Ĺ tyvara a Lietavy. V posledním utkání potvrdily výbornou formu Košice, které vyhráli v Banské Bystrici 2-1.