Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Bulvárník: Rasistické útoky na Stamford Bridge

Ostatní - Bulvárník: Rasistické útoky na Stamford Bridge

Bulvárník: Rasistické útoky na Stamford Bridge © -

0

Líbilo se

29.04. - Dalším dílem pokračuje pravidelná úterní rubrika FotbalPortalu Bulvárník. Deník The Sun tentokrát přinesl velmi zajímavé vysvětlení k pozápasovým incidentům na hřišti Chelsea.


Pracovití správci hřiště "Blues", již ihned po odehrání zápasu prahli po údržbě zeleného pažitu, v rámci výměny názorů a přátelského pošťuchování s fotbalisty rudých ďáblů, kteří byli právě uprostřed tréninkového procesu, počastovali Patrice Evru mimo jiné jízlivými narážkami na až neskutečný rozdíl mezi tmavostí jeho a jejich pleti.

Vyšetřování mezi všemi členy personálu však důkazy o rasismu k překvapení mnohých nepřineslo. Zástupce Chelsea Peter Kenyon proto ihned kontaktoval svůj protějšek a velký vzor z týmu soupeře a spekulaci mu vyvrátil. I sám dotčený Evra, vědom si svého hrozného "provinění", se od jakýchkoliv vyjádření raději distancoval.


V následné bitce krvelačných trávníkářů s hráči bylo zapojeno celkem čtyřiadvacet mužů, z nichž šest tvořili právě fotbalisté Manchesteru. Navíc v tunelu Rio Ferdinand, skvělý obránce, jenž se celý život věnuje kopání do balónu, omylem místo zdi nakopl pořadatelku při hádce, které se účastnil i Hargreaves, s hubatým čtvrtým rozhodčím.

Tiskový mluvčí FA shrnul nepříjemné záležitosti v útrobách stadionu: "Hlavní sudí po spravedlnosti prahnoucímu Owenovi a Riovi raději utekl do šatny a vysvětlování sporně rozhodnutých situací ze střetnutí ponechal na svém kolegovi. I proto se v oficiálním dukomentu z utkání nic neobjevilo. Navzdory prázdnému zápisu dáme prostor i zástupcům Chelsea k vysvětlení."

O pár desítek hodin později propukli v Manchesteru oslavy. Alex Ferguson zaslal fotbalovému svazu svůj pohled na problém, jež v Londýně vznikl, a FA se dopisem bude zabývat! "Jsme velmi šťastní, moc nás to těší, snad to FA pořádně prozkoumá," řekl.
Celý incident byl totiž prozatím shrnut ze stolu s tím, že provinění hráči zaplatí pokutu a třeba někdy v budoucnu jim bude přidán zákaz startů.

Tato situace je pro obhájce titulu extrémně trapná, takhle se nevyhrává Premier League či Liga mistrů, uzavírá zprávu The Sun.


názor FotbalPortal.cz:
Vše, co se na Stamford Bridge po zápase přihodilo, vrhá stín jak na hráče Manchesteru, tak i na celou anglickou soutěž. Nic podobného by se v nejsledovanější fotbalové lize stávat nemělo.
Na jedné straně lze však hvězdy United chápat - rozhodčí jim v utkání spíše škodil, proto byli podráždění - nicméně jsou to profesionálové, kteří své nervy musejí ovládat, a to ať už jsou podrobeni jakémukoli množství negativních impulsů.
Důvodů k potyčce bylo zřejmě více, avšak údajné rasistické urážky Patrice Evry nepovažuji za jeden z nich. V tomto případě jde o naprostý výmysl bulváru v zoufalé snaze podat senzační vysvětlení.

Kam dál?

v l / FotbalPortal.cz, The Sun

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Sleduju semifinále LM...Trávníkáři na Chelsea si po tom incidentu asi vzali dovolenou.

Megashit
Sniper - 30.04. Odpovědět

hmm rozhodca im škodil?

Sniper

jaký rasistický?na obrázku se melou černoši Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

(-:DEJF:-)

No co, dyž se možú byt fanúšci, tak proč ne fotbalisti. Facky k fotbalu patří. Ale je pravda, že v hodně fotbalistech se lidi vidí. Že pane Celer a Chorvat. :) Smajlík 4

sd. Kančík BLACK
Wl@$t!k - 29.04. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 tak to mě poser Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 , tak tam bych chtěl bejt a zapojil bych se...samozřejmě na stranu hráčů Manchesteru Smajlík 7 Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18

Wl@$t!k
alegria - 29.04. Odpovědět

podle mě Manchester neunes porážku

alegria
T-Paul - 05.05. Odpovědět

Vy se radši soustřeďte sebrat Chelsea body.... Smajlík 6

T-Paul
ojakub - 29.04. Odpovědět

Tohle pro fotbal není dobré... Smajlík 11

ojakub

Myslel jsem, že Fernando nenakop pořadatelku, ale kop do zdi, ulétla mu kopačka a ta tu poblíž stojící pořadatelku trefila... Mě je to jako fanouškovi Chelsea jedno, že jo... Smajlík 5 Ale takhle napsané to vypadá jako že k ni přišel a kopnul do ni... Smajlík 11

SlaviaTor
suzmen - 29.04. Odpovědět

A tohle m8 b7t ta kultivovan8 slavn8 Premier League...pche Smajlík 12

suzmen

vypni ENG klavesnici a pak piš Smajlík 12

Brain3223
Sushi - 29.04. Odpovědět

Problémy v ráji?

Sushi
Reklama
Anketa

Potrestáni byli pouze hráči Manchesteru, souhlasíte s verdiktem FA?

Ano, FA rozhodla správně (85)

Ano, FA rozhodla správně 53,5%

Ne, potrestán měl být i někdo z Chelsea (74)

Ne, potrestán měl být i někdo z Chelsea 46,5%
Celkový počet hlasů: 159
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články