Zpět na » Ostatní » Zápisníček Martina Zbončáka, 04. kolo

Ostatní - Zápisníček Martina Zbončáka, 04. kolo

0

10.10. - Ve čtvrtém kole řecké ligy hrál Iraklis Soluň na svém stadionu s nováčkem soutěže, týmem FC Veria. Zápas skončil remízou 1:1.

"Ve 4. kole jsme na našem stadionu hostili dalšího nováčka soutěže, tým FC Veria. Naše nelichotivé postavení v tabulce nám velelo tento zápas zvládnout a připsat si první letošní vítězství.

V úvodních minutách utkání bylo znát, že oběma týmům jde o hodně, nikdo nechtěl udělat chybu a hra byla velmi opatrná. Po čtvrthodině hry nás však Veria začala přehrávat, byla v soubojích důraznější, její hráči velmi dobře kombinovali a my jsme se jen stěží bránili. Při jedné ze střel Iraklis zachránilo břevno a poločas tak skončil bez branek.

Druhá půle byla z naší strany povedenější, zlepšeným pohybem jsme soupeře nutili k chybám a vytvořili si i pár nadějných šancí. Běžela 74. minuta, když po rohovém kopu vyskočil nejvýše náš argentinský stoper Malagueno a hlavou se trefil nechytatelně pod břevno.

Iraklis tak vedl 1:0 a celý stadion věřil, ze tento zápas dotáhneme do vítězného konce. Ovšem ve 4. minutě nastaveného času přišel šok v podobě vyrovnání, střelcem branky byl Seedorf, mimochodem bratr slavného Clarence z AC Milán. Konečný stav 1:1 a obrovské zklamání ze ztráty vítězství v posledních vteřinách. Tak se dá v krátkosti shrnout nedělní zápas Iraklis - Veria."