Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Celtic propásl možnost dotáhnout se na čelo

Ostatní - Celtic propásl možnost dotáhnout se na čelo

Celtic propásl možnost dotáhnout se na čelo © -

0

Líbilo se

12.03. - Dnešní večer se naskytl prostor pro vyřízení starých restů, čehož využila čtyři mužstva skotské Premier League. Hibernian si pozval k dohrávce Motherwell a na půdu Celticu přijelo dohánět ligovou tabulku, alespoň v ohledu počtu odehraných duelů, Dundee Utd.

Celtic - Dundee Utd. 0:0

Glasgow má, jak známo, dva famózní fotbalové kluby. Protestantské Rangers a křesťanský Celtic. Oba pravidelně okupují přední pozice ligového pole, přičemž v letošní sezoně jsou první Rangers o 4 body před Celtikem. Křesťanskému manšaftu se tedy dnes naskytla příležitost stáhnout svého rivala na rozdíl jediného bodu, jenže to by v zápase s Dundee musela padnout alespoň jedna branka. Což o to, střelci se docela snažili, ovšem jejich snaha byla marná. Zejména pokud je řeč o dvou mužích v zelenobílém střílících do tyčí místo do sítě: Již ve třetí minutě překonal brankáře hostí Zalusku Nakamura a po půl hodině se k němu přpojil také McDonald. Obě střely spojuje právě dutý zvuk linoucí se z brankové konstrukce, od které se kopací míč odrazil mimo nebezpečné území.

Celtic: Boruc, Hinkel, Caldwell, McManus, Naylor, Nakamura, Scott Brown, Sno, McGeady, McDonald, Samaras. Subs: Mark Brown, O´Dea, Vennegoor of Hesselink, Hartley, Robson, Donati, Riordan.

Dundee Utd: Zaluska, Kovacevic, Wilkie, Kenneth, Grainger, O´Brien, Robertson, Buaben, Kerr, Conway, De Vries. Subs: McLean, Dillon, Dods, Flood, Daly, Hunt, Swanson.

Hibernian - Motherwell 1:0 (0:0)

Velmi rázně promluvil do bojů o pohárovou Evropu Hibernian, když si na Easter Road v přímém souboji o čtvrtou příčku poradil s Motherwellem. Skóre střetnutí se měnilo pouze v 51.minutě. Graeme Smith prohrál v souboji s Nishem, což se v konečném účtování prokázalo být jako fatální. "Hibs" se sice s postupujícím časem přímo úměrně zatahoval k vlastnímu pokutovému území, zejména po 80.minutě, ve které viděl druhou žlutou kartu Ian Murray, leč "Well" se nepodařilo ani vyrovnat a tak všechny tři body zůstávají na domácím stadionu.

Branka: 51. Nish

Hibernian: Ma-Kalambay, Hogg, Canning, Jones, Morais, Zemmama, Kerr, Murray, Rankin, Fletcher, Nish. Subs: McNeil, Benjelloun, O´Brien, Donaldson, Chisholm, McCann, Hanlon.

Motherwell: Graeme Smith, Malcolm, Craigan, Reynolds, Hammell, McGarry, Hughes, Clarkson, Fitzpatrick, Porter, McCormack. Subs: Daniels, Brian McLean, Lappin, Lasley, Darren Smith, Murray, Murphy.

/ bbc.co.uk / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články