Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Eredivisie: Dohrávky 28. kola

Ostatní - Eredivisie: Dohrávky 28. kola

Eredivisie: Dohrávky 28. kola © fotbalportal.cz - Nizozemská Eredivisie

0

Líbilo se

11.03. - Kvůli již zmiňované stávce policistů se nemohly uskutečnit tři zápasy holandské ligy. Dva z nich se odehrají tento týden.

Úterý 11. března

Venlo VVV - Twente Enschede
Stadión: De Koel 19:30 hod
Patnáctý tým ligy se střetne se sedmým. Oba soupeři mají nevyrovnané výkony. Nováček ligy Venlo je namočený v sestupových vodách, a tak bude tým bojovat o své přežití. Spolu s dalším nováčkem Doetinchemem mají šestadvacet bodů.
Venlo dostalo nejvíce branek na domácí půdě z celé ligy. Twente umí dobře zahrát na svém stadiónu, ale i na hřištích soupeře. Podzimní vzájemný zápas skončil remízou.
Absence: Andrej Rendla, Orlando Engelaar, Stein Huysegems - Adil Auassar, Danny Wintjens, Keisuke Honda, Leon Kantelberg, Sandro Calabro

Letošní vzájemný zápas: Twente Enschede - Venlo VVV 1:1


Středa 12. března

AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam
Stadión: Alkmaarder Haut 20:30 hod
Alkmaar ne a ne vyhrát. Mužstvo má velký hráčský potenciál. Výsledky tomu vůbec nenasvědčují a nečeká se nějaký velký „comeback“ v lize. Zbývá už jen šest kol do konce ligy. Na vysněnou pohárovou Evropu muže AZ zapomenout.
Pokud chce Feyenoord bojovat o druhou příčku, musí zítra vyhrát. Rotterdamský celek měl velice solidní výsledky. Minulý víkend překvapivě prohrál doma s Nijmegenem. Feyenoord ještě bojuje v domácím poháru, kde jako jediný holandský velkoklub bude usilovat o celkové vítězství.
Absence: Gijs Luirink, Graziano Pelle, Joey Didulica ?, Maarten Martens, Simon Poulsen, Stijn Schaars - Andwele Slory, Chun-Soo Lee, Jacob Lensky, Nick Hofs, Ron Vlaar, Tim Vincken

Letošní vzájemný zápas: Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar 2:2

/ fcupdate.nl

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články