Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » McGeady a Fletcher - nej hráči února

Ostatní - McGeady a Fletcher - nej hráči února

McGeady a Fletcher - nej hráči února © -

0

Líbilo se

06.03. -

Skotská Premier League ocenila nejlepší hráče měsíce

Nejvyšší fotbalová soutěž severní země Spojeného království, Clydesdale Bank Premier League každý měsíc vyhlašuje nejlepšího hráče, nejlepšího mladého hráče a nejlepšího trenéra.
Jména prvních dvou oceněných jsou již na světě, soška hráči podívajícího nejlepší únorové výkony nese jméno Aiden McGeady. Irský reprezentant se do statistik nejkratšího měsíce v roce zapsal sice jen jedním vstřeleným gólem, ale skórování není jedinou herní činností kopané, i když zřejmě tou nejpříjemnější.

Druhá pocta, pro nejlépe hrajícího mladíka za poslední čtyři týdny, putuje do Hibernianu k rukám Stevena Fletchera. Dvacetiletý Fletcher chyběl na přelomu roku u pěti utkání vinou zranění, ale po návratu se parádně rozstřílel. V pěti únorových střetech vsítil stejný počet branek, přičemž ke skvělé statistice mu pomohl zejména zápas s poslední Gretnou, kdy udělal rovnou tři zářezy do pažby.

Trenér měsíce zatím vyhlášen nebyl, mám pro vás však ještě jeden odstavec. Rangers dnes budou hrát proti Werder brény k osmifinálovému střetnutí a kapitán galsgowského mužstva, Barry Ferguson, překoná rekord Davide Nareyho - hráče nastoupivšího k nejvyššímu počtu utkání za skotský klub v evropských pohárech. Ferguson si připíše 77. start.

/ FotbalPortal.cz / scottprem.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

mcgead velky talent a deren je pro me velke prekvapeni!!

galinecekLFCFCS
Ultras - 09.03. Odpovědět

to neni deren ten hraje za manchester, tuto je Steven

Ultras
Aaron - 06.03. Odpovědět

Jj, ale je dost náladový a měl by pořád makat na sobě...Fletcher letos patří mezi nejlepší hráče SPL...Má před sebou slibnou kariéru, ale hlavně ať ještě zůstane u Hibs jednu sezónu a potvrdí své kvality

Aaron
Aaron - 06.03. Odpovědět

První věta patří k McGeadovi Smajlík 7

Aaron

j je dobrej a mladej

Giovani Dos Santos
Maty - 06.03. Odpovědět

Aiden je velký talent. Ten hráč se mi opravdu líbí.

Maty
Reklama
Reklama
Nejnovější články