Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Trojí radost na sportovních portálech společnosti MITON CZ.

Ostatní - Trojí radost na sportovních portálech společnosti MITON CZ.

Trojí radost na sportovních portálech společnosti MITON CZ. © -

0

Líbilo se

04.03. - Jablonec nad Nisou 4. března 2008 - Sportovní fanoušci mají nyní o tři důvody více k radosti. Společnost MITON CZ dnešním dnem spouští nové verze oblíbených sportovních stránek Vysledky.cz a Hokejportal.cz. Dva portály s novou tváří, ale trojí radost? Tou třetí novinkou je odstartování tipovací soutěže, díky které mohou fanoušci fotbalu vyhrát zájezd na utkání snů - Manchester United vs. Arsenal FC.

- Výsledky.cz a Hokejportál.cz v novém balení
- Tipujte a přeneste se na zápas snů - Manchester United vs. Arsenal FC

Výsledky.cz konkurují mezinárodní úrovni.

Výsledkový a komunitní server Vysledky.cz se představuje ve zcela novém kabátě se zjednodušenou strukturou a jednoduchým uživatelským prostředím. Tvůrci portálu se totiž při redesignu inspirovali u zahraničního velikána Google.com a jeho služby igoogle a spolu s dalšími jako je Seznam.cz, CNN či BBC umožňuje svým uživatelům rychlé nastavení obsahu a struktury stránek pomocí přesunu takřka všech informačních boxů. Další odlišení od konkurenčních serverů přináší orientace na 5 klíčových sportovních oblastí: fotbal, hokej, tenis, basketbal a závody formule 1, s důrazem kladeným na rychlou dostupnost požadovaných výsledků. Tomu by měla pomoci nová funkcionalita NEJ události, představující výpis nejdůležitějších sportovních klání, z nichž ty nejatraktivnější jsou zpracovávány formou Online Reportáže. Ze staré verze zůstali v nezměněné podobě blogy uživatelů, jejichž nová koncepce se teprve připravuje.

Novinky na HokejPortal.cz

Nový HokejPortal.cz přináší vylepšení grafické podoby a novou strukturu stránek, a je inspirován svým starším bratrem portálem FotbalPortal.cz. Nejočekávanější změnou je zrychlení výsledkového servisu. Mimo jiné zde čtenář stále najde informace z konce základní části jednotlivých hokejových soutěží, prognózy před blížícími se souboji v play-off, profily hráčů a týmů a mnoho dalších zajímavých informací.

Tipovací soutěž - to tu ještě nebylo!

Tipovací soutěž je novinkou na projektu Fotbalportal.cz a postupně bude v rámci ostatních sportovních projektů rozšiřována i na další sporty. Díky této soutěži se sportovnímu fanouškovi dostane do krve notná dávka sázkového adrenalinu s možností výhry, a to bez osobních finančních investic. První kolo „tipovačky“ startuje na Fotbalportal.cz pod hlavičkou firmy KEITH PROWSE. Díky tomuto spojení čeká na vítěze vstupenka do Academy a Kit Room salonků stadionu Old Trafford, kde dostane možnost ladění formy tři hodiny před slavnostním výkopem utkání snů - Manchester United vs. Arsenal FC. Součástí výhry je i noc v tříhvězdičkovém hotelu Days Hotel Manchester City.

Díky úzkému propojení hokejportal.cz, fotbalportal.cz a vysledky.cz má čtenář komplexní, rychlé a přesné informace z 5 sportovních oblastí se stejným uživatelským komfortem.

O společnosti MITON CZ

Společnost MITON CZ, s.r.o. působí na českém internetu od roku 2000 - řadí se mezi významné poskytovatele ucelených internetových řešení a je provozovatelem řady důležitých a hojně navštěvovaných portálů (SW.cz, Stable.cz, Turistik.cz, Vaření.cz, Heureka.cz, Kvapem.cz a mnoho dalších). Mezi její klienty patří společnosti T-Mobile, NetCentrum, IBM, Soaresekt, Jablonex, ZČE, a.s. a mnoho dalších.

Kontakt pro media:
Michal Jíra - MITON CZ
email: michal.jira@miton.cz
mobil: +420 732 229 000
web: www.miton.cz

Karel Pivoňka / Vysledky.cz, FotbalPortal.cz, HokejPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kokir - 14.03. Odpovědět

a tipovačku Smajlík 7

Kokir
janoas - 06.03. Odpovědět

Ešte portálový pokec na HP a budem spokojný Smajlík 1 Smajlík 7

janoas
Reklama
Reklama
Nejnovější články