Zpět na » Ostatní » Zápisníček Pavla Vrány: 19.kolo

Ostatní - Zápisníček Pavla Vrány: 19.kolo

Zápisníček Pavla Vrány: 19.kolo © fcnitra.sk - Pavel Vrána

0

02.03. - První jarním kolem ve slovenské Corgoň lize na našem serveru startuje také nový pravidelný zápisníček, přinášet ho pro Vás bude Pavel Vrána, český útočník ve službách Nitry s kterým jsme nedávno také přinesli rozhovor. Jeho klub v tomto kole zvítězil na Slovanem Bratislava 1:0 a branku vstřelil v závěru utkání právě náš přispěvatel.

Řekl bych, že do zápasu jsme vstoupili lépe my. Měli jsme částečnou převahu, vytvořili jsme si i nějaké šance, gól z toho sice nepadl, ale nebezpečné určitě byly. Po dvaceti minutách se hra vyrovnala, hosté si také vypracovali nějaké šance, ale stejně jak u nás gólem neskončily...naštěstí!!! Do druhého poločasu vstoupili aktivněji asi hosté, ale skóre se neměnilo. Od 73.minuty jsme dohrávali zápas o desíti, vyloučen byl náš stoper Tomáš Janíček po dvou žlutých kartách. Hrálo se na těžkém terénu, který hodně stěžoval hru, což asi nebylo ideálni pro oko diváka, ale nakonec je muselo potěšit naše vítěztví! Tento zápas byl hodně o vůli, bojovnosti a srdíčku a až do konečného hvizdu se bojovalo o tři body, Slovan určitě chtěl u nás plně bodovat, ale nakonec se fotbalová štěstěna přiklonila k nám! Hrálo se před skvělou diváckou kulisou, fanoušci hostí přijeli ve velice hojném počtu a spolu s našimi fanoušky vytvořili výbornou fotbalovou atmosféru!

Naši pronasledovatelé v tabulce v tomto kole nezaváhali, stejně tak i Trnava před námi, na kterou ztrácíme dva body, dosáhla plného bodového zisku, proto nás čeká ještě hodně práce v boji o třetí místo, které je našim cílem.