Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Adriano má v Sao Paulu další potíže

Ostatní - Adriano má v Sao Paulu další potíže

Adriano má v Sao Paulu další potíže © -

0

Líbilo se

01.03. - Kontroverzní útočník Adriano má v Brazílii další problém. Deset dní poté, co byl fotbalista Sao Paula potrestán dvouzápasovým trestem za udeření soupeře hlavou, dorazil pozdě na trénink a ohrožoval fotografa.

Podle brazilských médií přišel Adriano na trénink s půlhodinovým zpožděním a při brzkém odchodu ze hřiště ohrožoval fotografa, který se snažil pořídit jeho snímek.

"Tohle je naprosto špatná a neomluvitelná věc. Musíme si všechno nechat projít hlavou a pak rozhodneme, zda dostane pokutu," řekl agentuře Reuters generální manažer klubu Marco Aurelio Cunha.

Adriano, který v Sao Paulu hostuje z Interu Milán, se v Brazílii snaží dostat do někdejší formy, ve které patřil k nejlepším útočníkům působícím na starém kontinentu. V Itálii o ni přišel kvůli alkoholovým eskapádám a častým návštěvám nočních klubů. Ani v Sao Paulu však nevydržel sekat dobrotu příliš dlouho. Krátce poté, co před médii veřejně slíbil, že jeho diskotékové období je za ním, byl vyfocen na koncertu s pivem v ruce. Týden poté se v ranních hodinách zapletl do autonehody, což opět rozvířilo podezření o jeho nočním životě.

Jindřich Verner / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Totti - 06.03. Odpovědět

ten je taky vygumovanej jeden problém za druhym bych ho poslal hrát někde do mongolska

Totti

hahahahaha Smajlík 1

 reading

http://fotbal.0000.cz/skoruj.php?id =406

Zbrojovak!!!:))))
rip - 01.03. Odpovědět

Císař je nenávratně pryč.

rip
Reklama
Reklama
Nejnovější články