Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Lokvenc odchází do Basileje

Ostatní - Lokvenc odchází do Basileje

Lokvenc odchází do Basileje © -

0

Líbilo se

16.02. - Čtyřiatřicetiletý bývalý reprezentant Vratislav Lokvenc bude ze Salcburku hostovat do konce sezony ve švýcarské Basileji. K týmu by se měl připojit podle klubových stránek FC Basilej připojit v pondělí.

"První dojmy z nového angažmá jsou perfektní. Podle všeho bych příští víkend už normálně měl nastoupit v lize," řekl Lokvenc. Nabídku Basileje přivítal, protože v Salcburku nedostával příležitost. "Trenér Trapattoni mi řekl, že bych v Salcburku byl čtvrtý nebo pátý útočník. V Basileji bych naopak měl hrát stabilně," doufal Lokvenc.

Pro většinu západoevropských zemí už přestupní termín vypršel posledním dnem v lednu, ale ve Švýcarsku se mohly přestupy uzavírat až do páteční půlnoci. Po této sezoně končí Lokvencovi v Salcburku smlouva, pak se stane volným hráčem. "Vůbec bych se nebránil tomu, abych v Basileji zůstal dál," řekl Lokvenc, který zatím bude ve Švýcarsku bez rodiny. "Ale letadlem je do to Salcburku nějakých 50 minut, budeme se vídat často," doplnil.

Lokvence, někdejšího hráče Hradce Králové a Sparty, v Basileji čeká po štacích v německých klubech Kaiserslauternu, Bochumi a rakouském Salcburku čtvrté zahraniční angažmá.

Jindřich Verner / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

lokvenc je teda boorec!!!!!!!!!!!!!!

messi 19
KaPi - 16.02. Odpovědět

Nooo, to je celkem good! Basilej je dobrej tým a celkem jim to přeju! Kdyby tam šel na přestup, tak by si podle mě i možná polepšil!

KaPi
Reklama
Reklama
Nejnovější články