Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Pavel Vrána: Na třetí místo máme!

Ostatní - Pavel Vrána: Na třetí místo máme!

Pavel Vrána: Na třetí místo máme! © fcnitra.sk - Pavel Vrána

0

Líbilo se

13.02. - FotbalPortal.cz vám přináší exkluzivní rozhovor s Pavle Vránou. Brněnský odchovanec je nyní na hostování v Nitře, kde sbírá zkušenosti. Jedná se o jeho třetí hostování, předtím působil touto formou v třetiligových Kohoutovicích a ve Slovácku, v Gambrinus lize stihl vstřelit tři branky ve 32 utkáních.

Co rozhodlo, že jste v létě odešel do Nitry? V minulé sezóně jste v Gambrinus lize nastupoval pravidelně, ať již nejprve na hostování ve Slovácku, tak i poté v Brně.
V podstatě to rozhodl zajem trenéra Hapala, který mě teď tady v Nitře trénuje, ale i já měl zájem jít na Slovensko, protože tu byla vetší šance hrát než v Brně. Než jsem odcházel do Nitry, byli tam na post útočníka ještě tři zkušenější kluci, tak i proto jsem dal přednost hostování. Přece jen nejvíc zkušeností hráč nabere hraním zapasů.

Z počátku vašeho působení na Slovensku jste nastupoval v základní sestavě, ale pak jste se z ní na dlouho vytratil, čím to bylo? Přišlo zranění, nebo na vás při hře na jednoho útočníka nezbývalo místo?

Ano, hrával jsem od začátku, což na jednu stranu pro mě bylo trochu udivujíci, protože jsem s klukama absolvoval myslím pouze dva tréninky a pak už se hned hrál zápas, ale také proto, protože jsem přišel až před šestým kolem a Nitra neztratila ještě ani bod. Ale na tu druhou stranu jsem byl moc rád a cítil jsem od trenéra důvěru - a to je pro hráče skvělé a velká motivace! Ale po dvou zápasech, co jsem odehrál, jsem si na tréninku natrhl stehenní sval a to mě vyřadilo na 2 měsíce mimo hru. Poté jsem zase nastoupil na jeden nebo dva zápasy a zranění jsem si obnovil. Co dodat, než velká smůla.

Zatím jste v Corgoň lize na čtvrtém místě dva body za Trnavou, je vaším cílem třetí místo? Přece jen ztráta na vedoucí duo je propastná.

Určite je cílem třetí místo, na vyšší příčky by to už bylo asi hodně velké štěstí. Po nevydařeném konci podzimní části, kdy jsme vypadli ze slovenského poháru, ačkoliv jsme to měli slibně rozehrané s obhájcem titulu Žilinou, a po propadu po posledním podzimním kole na čtvrtou příčku je určitě naším cílem skončit na třetím místě a já věřím, že na to máme!

Jak se Nitře zatím daří v přípravě?

Myslím, že si zatím v přípravě vedeme dobře. Odehráli jsme dobrá utkání s kvalitními soupeři a většinu z nich jsme vyhráli. Ale v přípravě nejde tolik o výsledky, jako spíše nabrat co největší kondici a co nejlépe se připravit na soutěž. Tam se počítají body a láme chleba!

Liga na Slovensku startuje až 1. března, co vás ještě čeká do prvního ostrého startu?
Před začátkem soutěže nás ještě čekají tři přátelská utkání, z toho jedno utkání je už generálka, a ještě jedeme na menší čtyřdenní soustředění do Maďarska.

Z vašeho celku odešel v zimní pauze Andrej Hesek do Teplic, co byste o něm jako o hráči řekl, přece jen je pro české fanoušky velkou neznámou.
O Andym nemůžu mluvit jinak než v pozitivech. Je to kvalitní sebevědomý fotbalista s dobrou technikou, čichem na gól, kvalitní prací jeden na jednoho a výbornou hrou hlavou. Už jen to, že se dostal do slovenské reprezentace, svědčí o tom, že to je výborný fotbalista, ale hlavně výborný útočník, od kterého se dalo už hodně naučit, a myslím, že určitě má předpoklady na to, aby hrával ty nejlepší zahraniční soutěže! Ale i mimo fotbalové dění je Andy dobrý kluk, který by se rozdal pro kamarády, a přeji mu jen to nej!

Byl velkou útočnou silou Nitry, myslíte, že se ho podaří nahradit?

Říká se, že každý je nahraditelný. Andy byl velká síla nitranského útoku, ale to je fotbal, že hráči přestupují, a místo něj přišel další zkušený útočník (Robert Semeník - pozn. redaktora), který ho nahradí.

V létě vám končí hostování, vrátíte se do Brna, je reálné setrvání na Slovensku, anebo zamíříte úplně někam jinam?
Ano, v létě mi tady končí hostování a pravděpodobně pokud se nic nezmění, vrátím se zpět do Brna, ale teď to nějak neřeším, důležité je pro mě si vybojovat základní místo v sestavě Nitry a nasbírat co nejvíce zkušeností, a kdyby se podařilo, tak i gólů!

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Tak goly hadam da. ale nitru si nemal zvolit. Mal ist do nejakeho lepsieho timu.

 reading
hh - 14.02. Odpovědět

tobe tak

hh - 14.02. Odpovědět

tobe tak

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články