Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Srbská liga začne kvůli korupci později

Ostatní - Srbská liga začne kvůli korupci později

Srbská liga začne kvůli korupci později © hbl.cz - Korupce v Srbsku

0

Líbilo se

11.02. - Prezident Srbské klubové asociace Dragan Bulič oznámil, že fotbal v Srbsku rozhodně nezačne 1. března jak se původně mělo a to z důvodů rozsáhlé korupce na fotbalové scéně.

Dragan Bulič, prezident Asociace klubů Srbské Premier League se chce horlivě zapojit do boje proti korupci, která zaplavuje fotbalový svět v tomto balkánském státě.

Bulič předal několik materiálů o zjištěné korupci veřejnosti, která by rozpoutala policejní akci, jenž by pomohla zabránit ovlivňováním zápasů, daňovým únikům a získáváním nelegálních peněz z přestupů hráčů do zahraničních klubů.

Situaci označil Bulič za mimořádnou a proto pokračování Meridian Super League je naprosto nemyslitelné. Za hlavního strůjce všech problému označil Srbskou Fotbalovou Federaci a jejího prezidenta Zvezdana Terziče.

"Srbský fotbal spadl do propasti," řekl. "Zkontaktuji se s některými kluby a hlavními představiteli Fotbalové Federace, aby jsme si řekli co dál tváří v tvář. Chci jen to nejlepší pro srbský fotbal."

Doposud v souvislosti s vyšetřováním policie zatkla prezidenta Vojvodiny Novi Sad Ratka Buturoviče, bývalé vysoce postavené šéfy Crveny Zvezdy Bělehrad Dragan Dzajiče, Vladimir Cvetkoviče a Miloše Marinkoviče, manažera klubu Mladost Apatin Milana Trtiče a tajemníka stejného klubu, Rozu Aršiče.

Dalšími, na které může již brzy dosáhnout dlouhá ruka zákona jsou právě prezident Srbské Fotbalové Federace Zvezdan Terzič, bývalý tajemník Partizanu Zarko Zečevič a bývalý sportovní ředitel Partizanu Nenad Bjekovič. Problémy může mít také ex-prezident Crveny Zvezdy Bělehrad Dragan Stojkovič a kontroverzní Svetlana Raznatovič, bývalý majitel FC Obiliče.

Žádný z těchto zmiňovaných se v této době nenachází na území Srbska, proto se množí mnoho otázek, proč opustili zemi před nebo během policejního vyšetřování.

Jindřich Verner / Goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články