Zpět na » Ostatní » Fortuna Víkend šampionů - Vítězství slaví Žižkov

Ostatní - Fortuna Víkend šampionů - Vítězství slaví Žižkov

Fortuna Víkend šampionů - Vítězství slaví Žižkov © -

0

06.01. - AKTUALIZOVÁNO! FotbalPortal.cz Vám přináší čerstvé výsledky z vyřazovacích bojů halového turnaje Fortuna Víkend šampionů. Vítězem letošního ročníku pražského halového turnaje se stali hráči Viktorie Žižkov, kteří dokázali ve finále porazit další pražský klub, Spartu, poměrem 7:4.

AC Sparta Praha - FK Viktoria Žižkov 4:7 (2:4)

Zápas jsme sledovali ONLINE

Velké finále. Tak by se dal popsat vrchol celého víkendu. Favorizovaná Sparta Praha proti po celý turnaj sympaticky hrající Viktorii Žižkov. Zápas se odehrával v přátelské atmosféře, kotle Sparty a Žižkova podporovaly oba týmy dohromady.

Od začátku posledního zápasu to vypadalo na pohodové vítězství letenských. Ve druhé minutě se trefil skvěle hrající Ludovic Sylvestre. Když ve čtvrté minutě zvyšoval Petržela už na 2:0, někteří sparťanští fanoušci začali slavit. Ale předčasně. V páté minutě sníži Richard Kalod a v šesté vyrovnal Jan Novotný. Žižkov ale pokračoval ve výborné hře, v desáté minutě Petr Švancara umotal obránce a otočil skóre na 3:2. Za dvě minuty to bylo 4:2, protože zvýšil Robert Demjan.

V 17. minutě snížil Jan Holenda a drama bylo zpátky. V minutě dvacáté čtvrté se krásně trefil po zemi pravačkou Krob. Finále gradovalo. Žižkované chtěli Spartu porazit a svému cíli byli blíže ve 26. minutě díky brance Kučery. A v poslední minutě zisk vítězné trofeje potvrdili svými góly Jan Novotný a Richard Kalod. Žižkov obdržel kromě trofeje také půl milionový šek, Sparta získala stříbrné medaile a dvě stě padesát tisíc.

Góly: 2. Sylvestre, 4. Petržela, 17. Holenda, 24. Krob- 5., 30. Kalod, 6., 30. Jan Novotný, 10. Švancara, 12. Robert Demjan, 26. Kučera

Sparta: Poštulka, Kozáčik, Grigar - Beutel, Krob, Kúdela, Kladrubský, Pospěch, Kadlec - Petržela, Kolář, Sylvestre, Kisel, Voříšek, Vacek - Slepička, Rezek, Jeslínek, Nádeníček, Holenda

Viktoria Žižkov: Pařízek, Kolář - Besta, Herve, Jambor, Kropík, Kučera, Kušnír, Labant, Šťastný - Moughfire, Novotný, Procházka, Stracený - Bukač, Demjan, Kalod, Švancara, Blaha