Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Teplice dvojboj nezvládly

Ostatní - Teplice dvojboj nezvládly

Teplice dvojboj nezvládly © -

0

Líbilo se

05.01. - Teplicím se nevyplatila bitva na dvou polích, ještě ráno absolvovali svěřenci trenéra Rady zápas Tipsport ligy s Ústím a již odpoledne je čekal Fortuna Víkend šampionů v Sazka aréně, ten však skončil zklamáním.

Dopolední souboj na mostecké umělé trávě zvládli žlutomodří na výbornou, Ústí deklasovali již v prvním poločase, a tak do druhé půle vyběhli s takřka úplně jinou jedenáctkou, ale právě únava z dopoledního klání byla nejspíše jednou z příčin výpadku v Praze.

Z hráčů, kteří se na halovém turnaji představili, neprošli ranním zápasem jen Slavík, Ryška, Ljevakovič a Veverka, zbývající měli v nohách alespoň poločas.

Petr Benát, který patřil v kláních na malém hřišti k nejlepším, prohlásil pro klubový web: "po utkání s Ústím jsme se museli přesunout rychle do Prahy, byli jsme unavení, nohy ztvrdly. Ale nechceme se vymlouvat." Únava byla zřejmá hlavně v posledních dvou představeních ve skupině, kdy Teplice jasně podlehly Spartě i Bohemians, zítra je tak čeká jen boj o páté místo s Plzní.

Tepličtí ihned po zápase s "klokany" vyrazili na kondiční soustředění do Břízek, kde stráví následující dny. "Zítra pojedeme k zápasu o konečné umístění jen v několika lidech, ostatní zůstanou v Břízkách," informoval Benát.

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články