Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Preview: Zápasy ve skupině B

Ostatní - Preview: Zápasy ve skupině B

Preview: Zápasy ve skupině B © ifortuna.cz - Fortuna Víkend šampionů 2008.

0

Líbilo se

05.01. - Repríza souboje o Ligu mistrů, malá i velká pražská derby, Česko-Slovenský duel, souboje ligových celků trochu jinak. Taháků nabízí Fortuna víkend šampionů celou řadu a fotbalový fanoušek přes víkend uřčitě o hladu nezůstane. Podívejme se na ty nejzajímavější utkání ve skupině B.

Skupina B

AC Sparta Praha - Bohemians 1905

Souboj tradičních týmů otevře program skupiny B. Vršovičtí, obhájci loňského prvenství, budou jistě i letos spoléhat na tentokrát sedmého hráče v podobě svých fanoušků. Z Vršovic přichází zelenobílá invaze, která opět zaplní několik sektorů Sazka Arény a vytvoří pro své miláčky domácí atmosféru.

AC Sparta Praha - FK Teplice

Mistr bude chtít proti Teplicím uspět a vrátit jim poslední porážku. Pražané na Teplice neumí, především hraje-li se na severu Čech. Každý si jistě vzpomene na poslední vzájemný zápas těchto mužstev a na představení Sparťanského ex offo suspendovaného kapitána Tomáše Řepky, ďáblem posedlého Martina Abraháma a další aktéry závěru, o němž se popsalo mnoho papíru. V jinak pohledné utkání zvítězili Teplice 2:1. S Teplicemi se rozloučil útočník Fenin, který se minulý týden upsal Bundesligovému Frankfurtu. Na druhé straně těžko očekávat nasazení Zdeňka Pospěcha, který má nakročeno do téže soutěže. Sparťané letos přenechali úlohu štiky na přestupovém trhu rivalovi z Edenu, a proto trenér Bílek nasadí do bojů víceméně osvědčená jména.

Zápasy sledujte ONLINE ZDE!!

Kam dál?

Hodnej Pán / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články