Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Preview: Zápasy ve skupině A

Ostatní - Preview: Zápasy ve skupině A

Preview: Zápasy ve skupině A © ifortuna.cz - Fortuna Víkend šampionů 2008.

0

Líbilo se

04.01. - Repríza souboje o Ligu mistrů, malá i velká pražská derby, Česko-Slovenský duel, souboje ligových celků trochu jinak. Taháků nabízí Fortuna víkend šampionů celou řadu a fotbalový fanoušek přes víkend uřčitě o hladu nezůstane. Podívejme se na ty nejzajímavější utkání ve skupině A.

Skupina A

SK Slavia Praha - FK Viktoria Žižkov

V ligovém utkání na rozoraném brambořišti pod Žižkovskou věží, vybojovali svěřenci trenéra Grigy remízu 1:1. První celek ligové tabulky Slavia bude chtít na kvalitním povrchu tentokrát ukázat Viktorce, kdo že je lepší. Zápas zahajuje celý sobotní program v 11 hodin.

MŠK Žilina - FC Viktoria Plzeň

Plzeň zahájila zimní přípravu bez ofenzivních opor Filla, Jarolíma a Smejkala, kteří odešli do zahraničí, respektive posílili ligovou konkurenci Plzně. Jak se s absencí těchto hráčů tým popere, se uvidí. Jako první ho prověří loňský mistr Slovenské nejvyšší soutěže Žilina, kterou vede český trenér Pavel Vrba.

SK Slavia Praha - FC Viktoria Plzeň

Ligový souboj na Strahově vyzněl ve všech směrech pro pražský klub. Z Viktorie navíc před několika dny putoval do Prahy Marek Jarolím. Pokud ho jeho strýc Karel nasadí do utkání, pak nebude mít tento mladý ofenzivní záložník o motivaci proti svým bývalým spoluhráčům nouzi.

SK Slavia Praha - MŠK Žilina

Asi si pamatujete: Strahov, odveta 2. Předkola ligy mistrů. Houževnatě bojující fotbalisté Žiliny nedovolili za 210 minut hry slávistickým střelcům skórovat. Pátá série pokutových kopů. K míči se staví Stanislav Vlček a diváci si zakrývají oči... Slavia byla nakonec šťastnější a kdoví jak by to se Slavií potažmo českým fotbalem vypadalo, kdyby to tenkrát dopadlo jinak. Žilina se bohužel s evropskými poháry předčasně rozloučila, což bylo vzhledem k formě a předváděné hře Slováků velká škoda. Stanislav Vlček už mezi slávisty není a na penalty také jistě nedojde. Můžeme tedy doufat, že padne alespoň více branek než tomu bylo v důležitých bojích o Ligu mistrů.

Zápasy sledujte ONLINE ZDE!!

Kam dál?

Hodnej Pán / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články