Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Appiah vynechá mistrovství Afriky

Ostatní - Appiah vynechá mistrovství Afriky

Appiah vynechá mistrovství Afriky © ghanaweb.com - Stephen Appiah

0

Líbilo se

28.12. - Kapitán Ghany přijde o Africký Pohár Národů kvůli zranění.

Záložník Fenerbahce Stephen Appiah je už dva měsíce mimo hru kvůli komplikacím s jeho dlouhodobými problémy s kolenem. Appiah podstoupil v Itálii sérii testů se zraněným kolenem a doufal, že mu doktoři sdělí dobré zprávy. Bohužel ti přišli s oznámením, že nebude dostatečně zdráv pro prestižní turnaj, který pořádá právě jeho domovina.

"Tato zpráva bylo pro Stephena těžká rána," píše se v prohlášení na internetových stránkách hráče. "Pracoval velice tvrdě poslední týden aby dokázal, že je v pořádku a fyzicky připraven. Stephen by rád velice poděkoval všem fanouškům, kteří mu posílali přání k brzkému uzdravení, je velice vděčný za jejich podporu." V prohlášení také bylo přidáno poděkování Ghanskému fotbalovému svazu za jejich trpělivost a porozumění. Domácí svaz dal svému kapitánovi času kolik jen potřeboval, aby se mohl dostat zdravotně do pořádku.

Nyní bude muset trenér Ghany Claude Le Roy začít hledání nového kapitána pro svůj tým. Pro Ghanu ztráta Appiaha znamená především, že přišla o skvělého lídra na hřišti i mimo něj, který byl příkladem pro všechny hráče. Sedmadvacetiletý záložník dotáhl Ghanu s kapitánskou páskou jako jediného afrického zástupce do osmifinále posledního mistrovství světa v Německu, za reprezentaci odehrál 53 zápasů a soupeřům nasázel 13 branek.

Jindřich Verner / Goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
BOBO prdůvka - 28.12. Odpovědět

Appiah patří Spartě!

ing - 28.12. Odpovědět

asi nikdo jak už to u byvá u afrických týmů ty tam maj 2-3 super hráče a když se někde zraní tak jsou v čoudu

Daniel - 28.12. Odpovědět

tak to je pre nich obrovska strata...som zvedavy kto ho nahradi

Daniel
Reklama
Reklama
Nejnovější články