Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Boca představila nového kouče

Ostatní - Boca představila nového kouče

Boca představila nového kouče © infobae.com - Carlos Ischia

0

Líbilo se

27.12. - Carlos Ischia byl včera odpoledne na tiskové konferenci představen jako nový trenér Bocy Juniors.

Jedenapadesátiletý trenér nahradil před pár dny bývalého trenéra Miguela Angela Russa v jeho funkci a dobře ví, že se bude muset vypořádávat s velkým tlakem v následujících týdnech.

"Vím, že Boca především požaduje výsledky, ale já přicházím také s tím, že chci, aby můj tým hrál hezký fotbal a mohl tak rozdávat radost fanouškům" pověděl tisku Ischia.

Nový trenér Bocy byl asistentem Carlose Bianchiho během jeho úspěšného působení právě v týmu vítěze Copy Libertadores. S nabídkou vést znovu Bocu přišlo vedení nejdříve právě za Bianchim, ten ale odmítl a Ischia je tak pro klub levnější náhradou.

Předchozí působiště v týmech Vélez Sarsfield, Gimnasia La Plata, Junior of Colombia a Rossario Central nebyly v jeho kariéře velkým úspěchem a sám byl tak velice překvapen, že ho Boca oslovila. "Z tohoto důvodu mne to velice překvapilo, že Boca přišla s nabídkou právě ke mně. Doporučení od Carlose Bianchiho pro mě bylo určitě velice důležité" řekl k tomu Ischia.

S týmem se nový kouč setká po zimní přestávce a znovu potká známé tváře ze svého dřívějšího působení v klubu, patří k nim Hugo Ibarra, Sebastián Battaglia, Martin Palermo a také navrátivší Juan Román Riquelme.

Zda bude Ischia utrácet z rozpočtu peníze na příchod nových posil v přestupním okénku se uvidí, ale ať už s posilami nebo bez nich, jak bude ve velmi sledované funkci úspěšný, nám napoví start proti Rosariu Central v prvním kole Clausury 10. února 2008.

Jindřich Verner / Goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

BOCA JRS: Caranta- Ibarra, Maidana, Paletta, Morel Rguez- Battaglia, Ledesma, Neri Cardozo- Román Riquelme- Palacio, Palermo (C) Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17

Lucas 03
Maty - 27.12. Odpovědět

Podle fotky mi je velice nesympatický.

Maty
KaPi - 27.12. Odpovědět

.?:. No, to podle mě vedení bylo asi jedno! I kdyby měl dvě hlavy, ale byl vhodným kandidátem pro tým, tak by ho podle mě zvolili Smajlík 9

KaPi
Maty - 27.12. Odpovědět

Neříkám že je to špatná volba,jen konstatuji,že je mi vzhledem nesympatický. Smajlík 7

Maty
Reklama
Reklama
Nejnovější články