Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Russo končí v Boca Juniors

Ostatní - Russo končí v Boca Juniors

Russo končí v Boca Juniors © -

0

Líbilo se

22.12. - Necelý týden po mistrovství světa klubů, kde Boca prohrála ve finále s AC Milán, jí opouští trenér Miguel Angel Russo.

Miguel Angel Russo strávil ve funkci hlavního trenéra letošního vítěze Poháru osvoboditelů pouze jeden rok a jeho smlouva končící 31. prosince tohoto roku nebude podle slov prezidenta argentinského klubu Pedra Pompilia prodloužena.

Podle tamního tisku stojí za jeho odchodem především fakt, že odmítl Pompiliův požadavek propustit své dva asistenty. Vedení Bocy Juniors bylo zklamáno výsledky v poslední době a rozhodlo se změnit obsazení realizačního týmu, to se týkalo asistenta Marcela Trobbianiho a kondičního trenéra Guillerma Cinquettiho. Russo odmítl tyto požadavky a tím bylo rozhodnuto, že bude nejlepší také se s ním rozloučit.

Mezi možné nástupce na trenérské lavičce patří podle spekulací hráčské legendy Diego Maradona a Gabriel Batistuta. Mezi největší favority však patří bývalý hráč Bocy Juniors Jorge Ribolzi nebo Carlos Bianchi, který už má s trénováním na lavičce Bocy zkušenost.

Jindřich Verner / Goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články