Zpět na » Ostatní » Zápisníček Radka Dosoudila, 12. kolo

Ostatní - Zápisníček Radka Dosoudila, 12. kolo

0

18.10. - Ve dvanáctém kole Corgoň ligy vyhrála Artmedia Petržalka 3:1 na hřišti Vionu Zlaté Moravce, Radek Dosoudil tentokrát ovšem do zápasu nezasáhl kvůli karetnímu trestu.

S Artmedií jsme zavítali na hřiště nováčka soutěže Vionu Zlaté Moravce. Utkání jsem sledoval pouze z tribuny, protože jsem měl stop za čtyři žluté karty.

Zápas se pro nás začal výborně, když ve čtvrté minutě po centru Kozáka si domácé Ondrejka vstřelil vlastní gól. Domácí byli brankou zaskočeni a jak se ukázalo, do konce střetnutí se nedokázali vzpamatovat. První poločas se hrál pak prakticky mezi šestnáctkami, ani jeden z týmů si nedokázal připravit vyloženou šanci.

Ve druhé půli jsme čekali na chybu domácích, kteří se tlačili do útoku. Ve třiašedesáté minutě jsme udeřili z brejku, kdy nejlepší hráč na hřišti Kozák našel úplně volného Halenára a ten bez problemů skóroval. Ta samá situace se opakovala o deset minut později, Kozák nahrával a Halenár zakončoval. Domácím se podařilo v samém závěru utkání pouze korigovat, když snížili z pokutového kopu.

V dalším utkání remizovala Žilina na hřišti Trenčína překvapivě 2-2 a právě se Žilinou se střetneme v následujícím kole na domácím hřišti. Překvapením byla určitě prohra Nitry v Banské Bystrici. Zápas moc fotbalové krásy nepřinesl a o výsledku tak rozhodla standartní situace, kdy hostující golman špatně vyběhl a Salata skóroval do prázdné branky. Ružomberok si přivezl cenný bod z Trnavy za remízu 2-2. Domácí sice dvakrát vedli, ale hosté dokázali vždy odpovědět, a tak se urodila asi spravedlivá remíza. V poslednich dvou utkáních prohrál Slovan na hřišti Dubnice 2-1 a Senec doma remizoval s Košicemi 1-1.