Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Zelenka bude balit kufry

Ostatní - Zelenka bude balit kufry

Zelenka bude balit kufry © -

0

Líbilo se

09.12. - Vedení tureckého Manisasporu začíná po odchodu bohatého sponzora šetřit a škrty v rozpočtu se dotknou českého záložníka Lukáše Zelenky, který dostal od klubu svolení hledat si nové angažmá.

Manisaspor byl podporován silnou společností Vestel a měl s klubem velké plány a toužil po pohárech. Hlavní sponzor ale nyní ukončil spolupráci a chystají se tak velké finanční úspory. První krok těchto opatření zdá se se dotkne bývalého reprezentanta Lukáše Zelenky.

Zelenka přišel do Turecka ze Sparty za údajných 60 milionů korun a hráč sám měl pobírat ročně něco okolo 20 milionů korun po dobu čtyř a půl let, na takovou dobu podepsal s tureckým celkem smlouvu, ale nyní se zdá, že více než její polovinu nedodrží, protože klub se podle všeho rád zbaví velké zátěže v podobě jeho platu. "Zatím to tak vypadá. Sami mi oznámili, že už ani nemusím dohrávat sezonu, bylo to rozhodnutí vedení klubu" uvedl osmadvacetiletý trojnásobný reprezentant, který už dorazil do Prahy a hodlá zde trénovat individuálně, aby byl připraven na případný přestup.

Své příští působiště Zelenka ještě netuší a jména zájemců prozrazovat nechce. "Uvidím, jak se vše bude vyvíjet, ale dříve než v lednu nic vědět nebudu. Mám nějaké nabídky ze západní Evropy, ale zatím bych je nerad prozrazoval".

V kádru Manisasporu nadále působí Čech Josef Dvorník a Slovák Filip Hološko. Dvorník pravidelně nenastupuje a jeho pozice v týmu je nejasná. Filip Hološko se stal hvězdou týmu, dává důležité góly a je velmi pravděpodobné, že bývalý hráč Liberce v zimě změní dres, protože je o něj zájem jak v tureckých bohatých týmech, tak i v západní Evropě a Manisaspor by ho mohl velmi dobře zpeněžit.

Jindřich Verner / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
kapa - 09.01. Odpovědět

Smajlík 19 Smajlík 19 Smajlík 19 Smajlík 19 Smajlík 19

kapa
- 10.12. Odpovědět

Pod na spatek prosimmm Smajlík 17 Sparta te potrebujee Smajlík 1

s.p.a.r.t.a - 23.12. Odpovědět

mazej na spartu Smajlík 1 Smajlík 1 Smajlík 1 Smajlík 1

bigFatBastard - 09.12. Odpovědět

Dneska Zelí v blesku pěkně kydal špínu na Spartičku...Na návrat to teda moc nevypadá Smajlík 7

AlesA3 - 09.12. Odpovědět

to: bigFatBastard Jestli čteš blesk, tak pánbůh s tebou

janoas - 09.12. Odpovědět

Hološko dal aj dnes dva goly, ale Manisaspor aj tak prehral Smajlík 13

janoas
Reklama
Reklama
Nejnovější články