Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Nakamura očekává návrat v lednu

Ostatní - Nakamura očekává návrat v lednu

Nakamura očekává návrat v lednu © www.goal.com - Shunsuke Nakamura

0

Líbilo se

07.12. - Hvězda Celticu Glasgow Shunsuke Nakamura netrpělivě čeká na své vyléčení. Po trápení s kolenním vazem plánuje návrat na trávníky po Novém roce.

Japonský reprezentant je mimo hru od zápasu s Motherwellem v říjnu, nyní už se ale zdá být připraven pomoci Celticu k postupu do čtvrtfinále Ligy Mistrů. Návrat Nakamury zajisté ocení fanoušci a především tréner Gordon Strachan, pro kterého bylo velmi těžké nahrazovat talentovaného záložníka.

Celtic si zajistil i přes porážku postup do osmifinále Ligy Mistrů v posledním kole na hřišti AC Milán, pro Nakamuru to však bylo velké utrpení sledovat zápas z pohodlí svého domova. Tisku sdělil své pocity: "Moc jsem chtěl hrát v úterý proti AC Milán, ale samozřejmě to nešlo. Nebyl to skvělý zápas, ale byl to pro nás krásný večer, protože jsme si zajistili postup do další fáze. K mému zranění musím především odpočívat a léčit se, to je všechno co můžu dělat, ale už koukám dopředu k osmifinálovým zápasům v Lize Mistrů."

Devětadvacetiletý záložník zatím v letošní sezoně odehrál 12 utkání a vstřelil tři branky. Média také hodně spekulují o možnosti jeho odchodu ze Skotska v lednovém přestupním termínu. Proslýchá se, že nejvíce o jeho služby by stál kouč Aston Villy Martin O´Neill. Jak vše dopadne se dozvíme hlavně po návratu Nakamury na fotbalové stadiony.

Jindřich Verner / Goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
nakamura - 23.12. Odpovědět

nakamura je jede z nejlepších

Aaron - 08.12. Odpovědět

Já si myslím, že byl nahrazen dobře.Sice McGeady je lepší na pravé straně, ale na levé záloze hrál taky dobře. Každopádně až se vrátí Nakamura, tak se Jarošík vrátí na lavičku.

Aaron
Reklama
Reklama
Nejnovější články