Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Jak sázet u sázkových kanceláří s bonusem na EURO 2021

Ostatní - Jak sázet u sázkových kanceláří s bonusem na EURO 2021

Jak sázet u sázkových kanceláří s bonusem na EURO 2021 © uefa.com - EURO 2021

0

Líbilo se

02.01. - Mistroství Evropy ve fotbale 2021 se bude konat od 11.června do 14.července a nabídne celkem 51 fotbalových zápasů. Zahajovací utkání nabídne duel mezi Itálií a Tureckem. Fotbalová reprezentace České republiky odstartuje svou účast v EURO 21 duelem proti Skotsku 14.června.

Obdobně jako mistroství světa nebo olympiáda se i fotbalový turnaj Mistrovství Evropy ve Fotbale hraje každé čtyři roky. Poslední fotbalový turnaj se konal v roce 2016 a díky mimořádné situaci v minulém roce se turnaj odkládal. Oficiální název je stále EURO 2020 nicméně v mediích se hojně používa označení EURO 2021. Sázkové kanceláře se během těchto mimořádných událostí předhánějí s bohatými bonusovými akcemi. Dle serveru sazkovekancelare.cz můžete očekávat akční promo kódy a takzvané free bets v průběhu turnaje. V tomto článku zjistíte jaké jsou nejlepší možnosti sázení během fotbalového turnaje a kde hledat užitečné informace.

Jak si vybrat sázkovou kancelář na EURO 2020 a registrovat se s bonusem?

Při výběru promo akcí u sázkových kanceláří je nutné dbát na několik hlavních faktorů. Dle serveru sazkovekancelare.cz je to nejdůležitější platná licence sázkové kanceláře na území České republiky. Reputace a kvalita akčních bonusů a výborná kurzová nabídka. V předešlém turnaji Mistroství Evropy před pěti lety bylo možné získat velmi kvalitní vstupní nabídky, které v některých případech byli až dvojnásobné těm stávajícím. V takovém případě lze očekávat například u Tipsportu a Fortuny něco mimořádného během fotbalového svátku jako je EURO 21.

Kde hledat užitečné informace k sázení během EURO 2020

Weby jako sazkovekancelare.cz dbají a pracují ve spolupráci se sázkovými kancelářemi, tak aby podmínky pro sázející a EURO 2021 bonusové nabídky pro fanoušky fotbalu byly srozumitelné a dostatečné. U některých sázkových kanceláří, zejména těch které operují na území České republiky nelegálně jako 1xbet jsou registrační bonusové nabídky často nesrozumitelné a plné zádrhelů, které registrujícím znepříjemňují sportovní zážitek. Pokud si chcete fotbalový zážitek zpestřit vždy si vyberte legální sázkovou kancelář, která nabízí i uzavření sázky a registraci přes internet.

Sázení na favorita

Mistrovství Evropy ve fotbale má vždy favorita, vyznačeného jasným kurzem, který je vždy ve prospěch týmu s lepší statistikou. Nejlepší hodnotu tedy získáte vždy pakliže vsadíte na outsidera zápasu, nebo celého trunaje avšak sázka na outsidera je více riskantní a sázení se takto opravdu moc nevyplácí. Pokud si vsadíte na favorita s nízkým kurzem, tak se doporučuje takzvaná acca kombinace, tedy hromadná sázka na kombinaci zápasů. Dnes tento typ sázky podporuje každá sázková kancelář v čechách na internetu a máte takto zpravidla statisticky velmi přívětivou možnost výhry a podstatně vyšší možnost výhry.

Live sázky na EURO 2021

Fotbal je jedním ze sportů kde máte možnost využít live sázení, tedy sázení i v průběhu probíhajícího zápasu. Můžete takto nejdříve odhadnout, který z dvojice hráčů má například lepší formu ten daný den ze začátku zápasu. Avšak musíte počítat, že kurzy se budou měnit dle výkonu v průběhu zápasu. Proto doporučujeme sázet pouze mezi body, nebo nejlépe během přestávky. Tento typ sázení je opravdu forma zábavy a zpestření zápasu a redaktoři webu sazkovekancelare.cz nedoporučují sázet velké obnosy peněz

Sázka na výherce skupiny základní části turnaje

Tento sázkový trh bude k dispozici před zahájením akce. Je to další riskantní, ale obohacující trh kvůli tomu, jak se šance ve skupinové fázi neustále mění. S touto sázkou byste měli vsadit na to, zda konkrétní tým skončí nahoře v určité skupině. Můžete například uzavřít sázku 200 liber pro Německo na výhru ve skupině B s kurzem 1,90. Pokud nakonec vyhrajete, díváte se na zisk 180 £, tj. Výplatu 380 £.

EURO 2020 kurzová nabídka

Pokud si chcete vsadit na EURO 2021 a se sázením nemáte zkušenosti, je důležité velmi dobře porozumět co kurzy znamenají a jak se tvoří. Kurzy vám můžou napovědět jaké favority vidí bookmakeři a vy jako sázející máte možnost hledat skulinu kde najít dobrý kurz při dobré pravděpodobnosti na výhru. V některých případech sázkové kanceláře jako Tipsport a Fortuna nabídnou velmi vysoký kurz na poměrně vyrovnaný zápas a tak mají sázející daleko větší šanci na zisk při výhře. Pokud jste naprostý nováček, tak doporučujeme se seznámit s desetinnými kurzy. Nejlepší věcí na desetiných kurzech je že odrážejí implicitní pravděpodobnost. Je tedy snadné jim porozumět a proto jsou nejpoužívanější napříč sázkovými kancelářemi v evropě.

Napříkad když si vsadíte 150 Kč na výhru České republiky nad Skotskem v úvodním zápase s kurzem 2,5. Při výhře České reprezentace získáte 2,5x 150 Kč, tedy 375 Kč.

Sázky zdarma

Před akcí EURO 2021 bude jedním z nejběžnějších bonusů, které lze očekávat sázka bez rizika, nebo sázka zdarma v podobě akčního kódu, který vám nabije účet například 150 Kč zdarma, tak aby jste si mohli sázku zkusit bez jediné vlastní koruny. V závislosti na sázkovou kancelář budou ale rozdílné podmínky. Z pravidla se ale jedná pouze o nutnost dokončení plnohodnotné registrace online.

Nezapomínejte se proto vždy seznámit s podmínkami promo nabídky, akce mohou u některých sázkových kanceláří například omezovat kdy si bonusovou částku můžete vyplatit na váš bankovní účet i v případě výhry

Cashback promo akce

U této bonusové nabídky od sázkových kanceláří získáte procento, nebo celou částku vsazených peněz zpět v případě prohry. Prostě i přesto kdy váš favorit prohraje vy dostanete celý vklad zpět. Jedná se o promo akci, které platí ve většině případů jak pro nové registrace, tak pro hráče který u sázkové kanceláře již mají svůj herní účet.

Rada na závěr k EURO 2021

Sázení by měl být vždy pouze způsob zpestření turnaje EURO 2021 a tak je k tomu vždy potřeba přistupovat. Hrajte tedy zodpovědně v rámci svých možností. Porovnejte kurzy od různých bookmakerů. Díky přehledu získáte lepší přehled jaký tým je na tom statisticky lépe. Dueli s nízkým kurzem na obou stranách přinášejí vyrovnané boje a z pravidla velmi zajímavou podívanou. Nicméně dle redakce sazkovekancelare.cz, která bude přinášet porovnání kurzů a přehled dostupných live streamů v průběhu celého turnaje, je nejlepší zábava vždy když si vsadíte na kvalitního outsidera. Nejenom že vám takový fotbalový zápas může přinést podstatně větší výhru, ale zábava při sledování takového duelu roste exponenciálně.

Redakce / sazkovekancelare.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články