Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Zápisníček Martina Zbončáka, 9.kolo

Ostatní - Zápisníček Martina Zbončáka, 9.kolo

Zápisníček Martina Zbončáka, 9.kolo © -

0

Líbilo se

29.11. - Iraklis čekal v další kole nejvyšší soutěže v Řecku výjezd na hřiště Škody Xanthi. Vítězné utkání nám popsal ve svém tradičním zápisníčku Martin Zbončák.

Soupeř, který nás čekal na jeho hřišti v devátém kole řecké nejvyšší soutěže, Škoda Xanthi, je vzdálen od Soluně téměř 3 hodiny jízdy autobusem. V minulosti hájili barvy mužstva i někteří čeští hráči. Např. Pižanovski, Vozábal, Knakal..

V tomto utkání jsme měli pokyny hrát především z dobré defenzívy a vyrážet do brejků.
Defenzívu jsme zvládli podle stanovených úkolů, na brejky se až tak nedostávalo. Několik střel na naši bránu výborně zlikvidoval náš brankář Pardo. Zčistajasna jsme soupeře překvapili ve 26. minutě, kdy se nádhernou střelou pod břevno trefil Papadopulos.
Do šaten jsme tak odcházeli s vedením 1:0.

V druhé půli hra vypadala podobně. Soupeř hrál fotbal, častěji držel míč na svých kopačkách a branky jsme stříleli my. Druhou jsme přidali v 73. minutě po kombinační akci zakončoval střelou k tyči Chloros. O jasném vítězství jsme rozhodli v 86. minutě, střelec druhé branky přidal i třetí gól. Výsledek byl krutý pro domácí hráče, jenž předváděli pohledný fotbal, ale vyhrává ten kdo dává branky. Xanthi hrál, my jsme skórovali.

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články