Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Ibrahimović zřejmě prozradil, kde bude hrát. Vedení daného klubu to ale zatím popírá

Ostatní - Ibrahimović zřejmě prozradil, kde bude hrát. Vedení daného klubu to ale zatím popírá

Ibrahimović zřejmě prozradil, kde bude hrát. Vedení daného klubu to ale zatím popírá © FotbalPortal.cz - Zlatan Ibrahimović

0

Líbilo se

26.11. - Je to jedno z nejdiskutovanějších témat současnosti. Všichni se dohadují, kde bude od ledna působit švédský útočník Zlatan Ibrahimović poté, co mu v Los Angeles vyprší k 31. prosinci smlouva. Spekulace ale zřejmě utnul sám Zlatan, když na sociální síti naznačil, kam povedou jeho další kroky. Problém je jen v tom, že onen klub to zatím nepotvrdil.

Identita klubu, kde bude od ledna roku 2020 působit proslulý švédský útočník Zlatan Ibrahimović je zřejmě odhalena. Legendární 38 letý forvard je po skončení kontraktu v LA Galaxy volným fotbalistou a o jeho dalším angažmá se mluvilo dost často. Teď podobné šeptandy ukončil, když na Instagramu postoval video s tagem "@hammarbyfotboll", kde je zelený dres klubu švédské nejvyšší soutěže Hammarby IF, na jehož zadní části se vyjímá jmenovka se Zlatanovým jménem.

Vedení klubu sídlícího v hlavním městě Stockholmu zatím žádný přestup nepotvrdilo a manažer komunikace Axel Pershagen trval na tom, že případný transfer ještě není dokončen.

Zlatan se k nám zatím nepřipojil. Kdyby podepsal smlouvu, bylo by to na našem webu," stroze odkázal zvídavé novináře na oficiální klubový zdroj.

Poslední měsíce se v médiích zmiňovala jména mnoha klubů, kde by mohl Ibrahimović po konci v USA zakotvit. Favorizovaným místem měla být italská Serie A, především AC Milán, řeč byla i o Bologni či Brescii. V říjnu pak Zlatan pustil přes sociální sítě do světa poplašnou zprávu, že se vrací do španělské La Ligy, kde jednu sezónu působil v dresu Barcelony. Ve hře byla i Premier League, případný návrat do Manchesteru United, z kterého v roce 2018 odcházel za velkou louži, nebo znovu shledání s manažerem Josém Mourinhem. S ním působil v milánském Interu a právě u Rudých ďáblů. Nicméně nový manažer Tottenhamu jeho příchod ke Spurs vyloučil.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Celkem by mě zklamalo kdyby šel zrovna do švédské ligy...chvástá se, že pořád dokáže být nejlepší, tak ať to potvrdí v lepší lize

Tomguncz9
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články