Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Proč byl Rakitić dopálený? V lednu chce změnit dres

Ostatní - Proč byl Rakitić dopálený? V lednu chce změnit dres

Proč byl Rakitić dopálený? V lednu chce změnit dres © bleacherreport.com - Ivan Rakitić

2

Líbilo se

05.09. - Léto záložníka Barcelony Ivana Rakitiće bylo hodně živé. Až do poslední minuty přestupového okna totiž nebylo jisté, jestli v Barceloně zůstane. Nejprve byl dáván do souvislosti s přestupem Brazilce Neymara, kdy měl putovat do PSG, následně se probíral jeho transfer do Juventusu.

Ivan Rakitić měl na konci přestupového období přestoupit do Juventusu. Poté, co zůstal v neděli znovu na střídačce proti Osasuně - potřetí v řadě - žádal vedení, aby ho nechalo jít do Juventusu. Barcelona s Juve jednaly až do posledního okamžiku, ale nenašly společnou řeč," napsalo Mundo Dportivo.

Podle uvedeného deníku ale nevydařený pokus o přestup neznamená, že by Rakitić nemohl odejít hned následující transferový termín. Tedy v lednu 2020. Rakitić je rozodnut oblékat dres bianconeri a otevřít tak celou věc po novém roce. Stejnou touhu má i turínský klub."

Rakitić proseděl poslední zápas v Pamploně jen na lavičce náhradníků

Chorvatský záložník je totiž značně rozmrzelý z toho, jak s ním vedení Barcelony jednalo, kdy ho nabízelo jako protihodnotu za Neymara aniž by se vůbec ptalo na jeho názor. Ivan byl až do včerejška pořádně naštvaný. Je to ale profík a teď se bude soustředit jen na Barcu. Chápe, že to jsou situace, které ve světě fotbalu nastanou," prozradil Cristobal Soria, bývalý delegát sevillského klubu a blízký přítel Rakitiće.

Soria nicméně potvrdil, že Rakitiće naštvala i další věc.Přišla nabídka z Juventusu, s ním byl kompletně dohodnutý. Nicméně mezi kluby k dohodě nedošlo. Všechno to vedení chtělo Juventusu zkomlikovat, zatímco PSG všechno usnadnit."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
metoee - 07.09. Odpovědět

Tenis - kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

www.netese.blogspot.cz

metoee

Rakitice bych prodal a je škoda, že je ještě v týmu, nicméně pokud je pravda to, že Juve nabízelo jen výměnu Rakitice za Emre Cana, tak to by bylo z louže do bláta

FotbalFan
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články