Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » 10 fotbalistů, kteří ještě do konce přestupního termínu mohou změnit dres

Ostatní - 10 fotbalistů, kteří ještě do konce přestupního termínu mohou změnit dres

10 fotbalistů, kteří ještě do konce přestupního termínu mohou změnit dres © FotbalPortal.cz -

0

Líbilo se

25.08. - NEPŘEHLÉDNĚTE Druhý zářijový den je nejzazším termínem, kdy mohou kluby ve Španělsku, Itálii, Německu a Francii nakupovat a prodávat své hráče. Ačkoliv čas letí velmi rychle, relativně je pořád dost času uskutečnit nějaký zajímavý transfer. Zde je deset fotbalistů, u nichž by změna dresu nebyla žádným překvapením.

Neymar

Samozřejmě fotbalistou číslo jedna tohoto seznamu nemůže být nikdo jiný, než brazilský útočník Paris St. Germain. Skončí nakonec v Barceloně, která obrací každé euro a zatím neučinila ten rozhodující krok? Nebo nakonec vyhraje madridská cesta z pařížského vězení? Či snad ještě na poslední chvíli přijde Juventus?

James Rodríguez

Zatím to vypadá, že kolumbijský záložník po dvouletém hostování v Bayernu zůstane v Madridu. Tedy v Realu, protože do Atlética, které o něj mělo velký zájem, ho prezident Pérez prostě nepustí. Kouč Zidane mu dokonce včera svěřil místo v základní sestavě. Nicméně pořád ještě zbývá spousta času a tento tah s Jamesem může být čistě taktický před případnými kupci. Zájem má i přes nákup Lozana pořád Neapol.

Rodrigo

Jeho přestup do Atlética Madrid už byl skoro uzavřen, dokonce kvůli tomu odcestoval do hlavního města. Ale nakonec španělský reprezentant dál hájí barvy Valencie, za kterou včera i nastoupil, byť už ne v základní sestavě. Jeho přestup totiž závisí na tom, jestli se Atléticu podaří prodat Correu do AC Milán.

Ángel Correa

Útočník Atlética je jednou nohou u rossoneri, jejich zástupci o víkendu dokonce přijeli do Madridu osobně vyjednávat a případně si hned nového hráče vzít s sebou. Požadavky, které by podle médií měly činit 40 milionů eur, zatím červenočerní nehodlají uspokojit. Také oni potřebují nejprve prodávat.

Keylor Navas

Včera v ligovém zápase zahříval lavičku náhradníků a podobný scénář je pro něj napsaný i pro zbytek sezóny. S výjimkou pohárových zápasů, kterých ale letos díky novému systému ubyde. Zájem má především PSG. Dokonce se může stát součástí přestupové operace Neymara.

Paulo Dybala

Jeho odchod z Juventusu není pravděpodobný. Nicméně nakonec může v poslední dny letního okna opustit Starou dámu. A také on jako součást transferu Brazilce Neymara.

Alexis Sánchez

Chilský útočník chce po roce a půl opustit Old Trafford. Ovšem jeho vysoký plat je zatím hlavní překážkou v tom, aby se tento transfer realizoval. Největší zájem má Inter, který by ho chtěl na hostování. Nabízí mu ale mnohem skromnější podmínky s tím, že o doplatek jeho současného platu by se postarali Rudí Ďáblové.

Mauro Icardi

Sice se o něm mluvilo, jako o možné posile některého z evropských velkoklubů, jenže vzhledem k tomu, že už je Premier League pro nové hráče uzavřena, možnosti má značně osekané. Neapol, která ho naháněla, koupila Lozana z PSV Eindhoven, snad by ho chtěl Juventus, možná PSG.

Marc Roca

Jestli už záložník Espanyolu Barcelona nepodepsal ve chvíli, kdy vznikají tyto řádky smlouvu, pak je minimálně velmi blízko přestupu do Bayernu Mnichov. Bavorský klub je dohodnutý na podmínkách kontraktu s hráčem a ochoten zaplatit výkupní klauzuli, která činí 30 milionů eur.

Christian Erisken

Ačkoliv směrem dovnitř se přestupy v Anglii uzavřely již před dvěma týdny, pořád může dojít i na některé odchody směrem ven. Své dosavadní angažmá může opustit například Christian Eriksen z Tottenhamu. O něj má stále zájem Real Madrid, spekulovalo se snad i o Juventusu, ale španělský klub je prioritou i pro samotného hráče.

A když už jsme u Premier League, změna dresu se dá očekávat u Mustafiho z Arsenalu, Bakayoka z Chelsea, Lovrena z Liverpoolu či Roja z Manchesteru United.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Tak ten Icardi zůstává nebo nezůstává? Rozhodněte se konečně a James přece taky nakonec nikam nejde ne?

Tomguncz9
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články