Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Tuchel potvrdil spekulace: Vím o tom, že Neymar chce odejít

Ostatní - Tuchel potvrdil spekulace: Vím o tom, že Neymar chce odejít

Tuchel potvrdil spekulace: Vím o tom, že Neymar chce odejít © dailymail.co.uk - Trenér PSG Tuchel s Neymarem

3

Líbilo se

17.07. - To, co byly doposud pouze domněnky, už je nyní potvrzeno. Ačkoliv na veřejnost prosákly nejdůležitější informace z rozhovoru mezi Neymarem a sportovním ředitelem Leoneradem, podle nichž brazilský útočník měl odmítnout dále nastupovat za PSG, pořád šlo o spekulace. Nicméně ty nyní nabraly úplně jiný rozměr, neboť je potvrdil i trenér Tuchel.

Neymar trucuje. Za Paris St. Germain už nechce hrát ani minutu. Včera s týdenním zpožděním sice přeci jen nastoupil do tréninkového procesu mužstva, ale v rozhovoru se sportovním ředitelem Leonardem zcela na rovinu prohlásil, že už za celek z Parku princů hrát nechce.

Tato slova vynesl na veřejnost deník Le Parisien a ne všichni museli takové informaci ze soukromého rozhovoru přikládat velký význam.

Ovšem nedlouho poté na tiskové konferenci tuto zprávu potvrdil i trenér Thomas Tuchel.

Každý trenér je zklamaný, když mu přijde hráč pozdě do přípravy," zmínil nejprve fakt pozdního nástupu Neymara do letního drilu.

Jestli jsem věděl, že chce z klubu odejít? Ano, věděl. Dokonce ještě předtím, než začala Copa América. Teď je Neymar člen týmu, je to můj hráč, budu s ním pracovat. Jsem připravený na všechno. Musím se přizpůsobit všem situacím, které nastanou. Musím být flexibilní," uvedl.

Každopádně přestože Neymar zaujal postoj, že chce klub za každou cenu opustit, odcestuje s ním na turné po Číně, na které by měl francouzský klub vyrazit v úterý 23. července. Pravděpodobně by měl nastoupit i do zápasu s Interem Milán, který je na pořadu 27. července. V opačném případě se totiž PSG vystavuje vysoké pokutě. Neymar pojede do Číny. Je na to připravený. Včera nastoupil do tréninku."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články