Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » José Mourinho odmítl nabídku ve výši 100 miliónů eur od čínského klubu Guangzhou Evergrande

Ostatní - José Mourinho odmítl nabídku ve výši 100 miliónů eur od čínského klubu Guangzhou Evergrande

José Mourinho odmítl nabídku ve výši 100 miliónů eur od čínského klubu Guangzhou Evergrande © talksport.com, fotbalportal.cz - José Mourinho

2

Líbilo se

07.07. - Už několikrát José Mourinho zopakoval, že hodlá vzít jen angažmá u klubu na té nejvyšší úrovni. Vysmál se možnosti jeho nástupu do Newcastlu, nezlákaly jej ani velké čínské peníze. Od klubu Guangzhou Evergrandedostal nabídku ve výši 100 miliónů eur. To je považováno za nejvyšší manažerskou nabídku v celé historii. Žádnému kouči ještě nikdy nebylo nabízeno tolik.

José Mourinho si mohl vydělat opravdový balík. Podle zdrojů stanice Sky Sports před ním letěla nabídka čínského klubu Guangzhou Evergrande. Smlouva měla základní dobu trvání tři roky. Během nichž si měl portugalský kouč přijít na 88 miliónů liber (100 miliónů eur).

Za každý rok činila mzda 28 miliónů liber plus další bonusy. To je nejvyšší nabídka, jakou kdy nějaký trenér dostal.

José Mourinho dokonce měl i právo zvolit si délku kontraktu. V dubnu se José Mourinho v Londýně sešel s čínským miliardářem Xu Jiayin, který vlastní Guangzhou Evergrande. Mluvili spolu o potenciální dohodě.

José Mourinho byl tímto zájmem velmi potěšen, ale nabídku s díky odmítl. Guangzhou Evergrande v současnosti vede Fabio Cannavaro.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Guardilovi od šejků k 28mega ročně moc scházet nebude..

LampardVIII
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články