Zpět na » Ostatní » Česko přehrálo Černou Horu, znovu zářil Schick

Ostatní - Česko přehrálo Černou Horu, znovu zářil Schick

Česko přehrálo Černou Horu, znovu zářil Schick © CalcioMercato.com - Patrik Schick

1

10.06. - REVIEW Patrik Schick byl znovu vidět, po půli jeho akce skončila vlastní brankou, následně se útočník římských Vlků trefil z penalty. První gól za reprezentaci poté vstřelil Jakub Jankto a Česko tak v Olomouci porazilo Černou Horu 3:0.

Česko 3:0 (1:0) Černá Hora

Branky: 18. Jankto, 49. vlastní Kopitovič, 82. z penalty Schick

Rozhodčí Bezborodov nastavil od první minuty poměrně přísný metr a ve 22. minutě viděl Schick už třetí žlutou kartu našeho týmu.

V té chvíli už ale naše reprezentace vedla, neboť v 18. minutě dostal Kadeřábek míč za obranu a Jakub Jankto parádní placírkou poslal míč nechytatelně na vzdálenější tyč.

Srovnat mohl po standardce Mugoša, zeď ale podstřelit nedokázal. Na opačné straně se k hlavičce dostal Schick a gólman Mijatovič musel zasáhnout.

Marušič krátce před přestávkou pálil znovu nebezpečně, Suchý míč ztečoval na rohový kop. V závěru zahrozili i Češi, střela Krále ale Mijatovičovi větší starosti nenadělala.

Hned v úvodu druhé půle si Češi náskok pojistili. Po vynikající práci Schicka si míč do vlastní brány skluzem srazil Kopitovič. Poté ale česká reprezentace přestala hrát a dala Černé Hoře šanci. Tu největší měl Jovovič, Vaclík ale v těžké chvíli obstál.

V závěru utkání se ke slovu znovu dostal Schick a tentokrát už se gólově prosadil. Po faulu Vujačiče na jeho osobu byla nařízena penalta a střelec dvou branek z utkání proti Bulharsku poslal míč parádně do pravé šibenice.

Česko si tak připsalo další nesmírně důležité tři body do kvalifikační tabulky, Černá Hora bez svého kouče prohrála vysoko 3:0.