Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Dalším soupeřem pro reprezentaci je Černá Hora. Potvrdí Schick střeleckou pohodu?

Ostatní - Dalším soupeřem pro reprezentaci je Černá Hora. Potvrdí Schick střeleckou pohodu?

Dalším soupeřem pro reprezentaci je Černá Hora. Potvrdí Schick střeleckou pohodu? © asromarumors.com - Patrik Schick

1

Líbilo se

10.06. - PREVIEW Česká reprezentace si v Praze poradila s Bulharskem a pro další kvalifikační utkání o EURO 2020 se přesunula do Olomouce. Na Andrově stadionu vyzve Černou Horu, která v průběhu týdne řešila trenérskou výměnu. Favorita dlouho hledat nemusíme, reprezentace si jde pro tři body.

Česko - Černá Hora

Pondělí, 20:45
Andrův Stadion, Olomouc

Česká reprezentace v týdnu jasně přehrála Bulharsko, výsledkově to ale bylo do poslední minuty velké drama. Tři body ovšem družina Jaroslava Šilhavého získala a nyní v Olomouci vyzve Černou Horu.

Ta po remíze v Kosovu odvolala hlavního kouče Ljubuše Tumbakoviče, který odmítl kvůli politickým důvodům svou reprezentaci v Kosovu vést a vedení jej posléze propustilo. I z tohoto důvodu jsou v lepší pohodě čeští reprezentanti.

Ti proti Bulharsku předvedli vynikající útočný výkon, gólově se ale vyjádřil pouze Patrik Schick. Ten v sezóně poměrně strádal, v reprezentaci ale ukázal svou ofenzivní kvalitu. Na jeho výkon budou spoléhat čeští fanoušci i dnes.

Výborný výkon odvedl i další zástupce z italské Serie A Jakub Jankto, jenž věří, že fanoušci v Olomouci vytvoří reprezentaci perfektní kulisu. "Výhra nad Bulharskem je stoprocentně uklidňující, musíme ale porazit taky Černou Horu. Na výkonu s Bulharskem můžeme stavět," prohlásil Jankto po vítězství.

Do utkání půjde Česko ve podobné sestavě jako proti Bulharsku. Zdravotní problémy sice měli Král se Součkem, oba by ale měli být fit. Jediná změna by se měla konat ve středové řadě, Pavelku by měl zastoupit Kopic, jenž odehrál po svém střídání v Praze parádní půlhodinku.

K Černé Hoře dodejme, že neuspěla již v pěti po sobě jdoucích zápasech. Kvalifikační skupinu tak uzavírá se ziskem dvou bodů po třech duelech a s výrazně negativní skóre 3:7.

Pravděpodobné sestavy:

Česko: Vaclík - Kadeřábek, Čelůstka, Suchý, Novák - Souček, Pavelka - Kopic, Král, Jankto - Schick

Černá Hora: Mijatović - Marušić, Vujačić, Simić, Tomašević - Ščekić, Kosović - Janković, Mugoša, Vešović - Bečiraj

Tip FotbalPortal.cz: 3:1

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články