Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Messi a Cristiano Ronaldo budou společně sledovat finále Copa Libertadores na Bernabéu

Ostatní - Messi a Cristiano Ronaldo budou společně sledovat finále Copa Libertadores na Bernabéu

Messi a Cristiano Ronaldo budou společně sledovat finále Copa Libertadores na Bernabéu © trome.pe - Messi a Ronaldo se sejdou na stadionu Santiaga Bernabéua

0

Líbilo se

05.12. - Leo Messi a Cristiano Ronaldo, dvě hrající fotbalové legendy, možná budou sedět v jedné lóži na madridském stadionu Santiaga Bernabéua a sledovat na vlastní oči odložený odvetný finálový zápas o Pohár Osvoboditelů, či jak se říká Copa Libertadores.

Copa Libertadores je zatím nekonečný příběh. Poté, co v prvním zápase na stadionu Bocy Juniors skončil zápas s River Plate remízou 2:2, druhý duel, naplánovaný na 24. listopadu, se vůbec neuskutečnil. Důvodem byl útok fanoušků River Plate na autobus úhlavního rivala, když jel na stadion. Dva hráči Bocy skončili se zraněním v nemocnici.

Dlouho se řešilo, kde se nakonec zápas uskuteční, jelikož možnost hrát ho v Buenos Aires na stadionu Monumental, byla vyloučena. Ve hře byla Paraguay, či dokonce katarském Dauhá. Sponzor Bocy Qatar Airways nabízel poraženému pětinásobek částky, kterou by vyinkasoval od CONMEBOL (9 milionů dolarů), vítězi pak 15násobek (CONMEBOL nabízel 30 milionů dolarů) za to, že se duel uskuteční v Perském zálivu. Nakonec byl za dějiště zápasu ustanoven madridský stadion Realu Santiago Bernabéu.

Odvetný zápase se bude hrát tuto neděli 9. prosince a podle deníku AS by se ho měli jako čestní diváci zúčastnit dva fotbalisté, kteří dominovali této hře v uplynulé dekádě, byť oficiálně byla jejich nadvláda, alespoň v anketě Zlatý míč, ukončena v pondělí, kdy jejich hegemonii narušil Luka Modrić.

Na pozvánku už kladně zareagoval Messi, který účast potvrdil. S Barcelonou hraje derby na stadionu Espanyolu v sobotu a do dějiště utkání se dostaví v neděli. Ronaldo zatím ještě na pozvánku nezareagoval. „Na jednu stranu by byl Ronaldo nadšený z toho, že může u takového utkání být, sedět na tribuně vedle Messiho, ale přeci jen to pro něj není jednoduché. Poprvé by zavítal na Bernabéu a vztahy s klubem ještě nejsou úplně v pořádku," uvedl Joaquín Maroto z AS.

V každém případě Ronaldo hraje s Juventusem zápas italské ligy už v pátek a měl by tak prostor zápas sledovat.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

A peres se pak probudí celý zpocený

vl4dc3v3sm1ru

Peréz dostal zase jednou dobrej nápad. Konečně. Smajlík 17

NoIscoNoDisco
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články