Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Paul Pogba a Raheem Sterling podporují Usaina Bolta v jeho fotbalové kariéře

Ostatní - Paul Pogba a Raheem Sterling podporují Usaina Bolta v jeho fotbalové kariéře

Paul Pogba a Raheem Sterling podporují Usaina Bolta v jeho fotbalové kariéře © goal.com, fotbalportal.cz - Usain Bolt

3

Líbilo se

16.11. - Zatím mu to stále nevychází. Na atletickém poli se stal nezapomenutelnou a opěvovanou legendou. Stále je držitelem rekordů v běhu na 100 metrů, v běhu na 200 metrů a ve štafetě 4x 100 metrů. Usain Bolt je znám po celém světě. A také je všem známo jeho snažení stát se profesionálním fotbalistou. Poslední zkouška v Austrálii mu nevyšla, ale nemíní se svého snu vzdát.

Usain Bolt je fanouškem Manchesteru United, čímž se nijak netají. Osminásobný olympijský vítěz v loňském roce ukončil svou spanilou atletickou kariéru. Následně se vrhl na splnění svého velkého snu - stát se profesionálním fotbalistou. Byl na zkoušce v australském týmu Central Coast Mariners, která skončila počátkem tohoto měsíce.

Třiadvacetiletý Jamajčan odehrál 95 minut v týmu australské A-League ve dvou zkušebních zápasech a dvakrát skóroval. Jenomže na hřišti nepůsobil nejjistějším dojmem. Profesionální smlouvu nepodepsal. Problém měl být také ve finančních požadavcích. Ty Boltovy se značně rozcházely s tím, co mu klub nabízel.

Bolt byl kritizován bývalým irským reprezentantem Andym Keoghem, který řekl, že jamajský sprinter měl první dotek „jako trampolína“.

Nicméně, Bolt to Keoghovi vrátil tím, že jej nazval „jednoduchým hráčem“ a zároveň odhalil, že byl a je v kontaktu s hvězdami Premier League - s Paulem Pogbou a s Raheemem Sterlingem. Ti Bolta podporují v jeho případné fotbalové budoucnosti.

„Lidé budou říkat, co chtějí, jsem na to zvyklý.“

„Fotbal je něco, co chci. Jsem si jistý, že Andy Keogh není na takové úrovni, na které byl na začátku. Víte, co tím myslím?“

„Neberu to osobně, jen jsem se těm věcem zasmál, protože jsem se setkal s Patrickem Vieirou, setkal jsem se s mnoha velkými fotbalisty.“

„Hovořil jsem s Paulem Pogbou a Raheemem Sterlingem a oni jsou rádi, že to zkouším. Říkají: pojď, dokážeš to.“

„Podporují mě, takže se nemusím bát toho, že někteří jednodušší hráči o mně něco říkají, protože mám hráče na vysoké úrovni, kteří vědí, že je to můj sen a že je to, co chci dělat.“

„Není to všechno o penězích. Je to sen a chci se pokusit zjistit, jak dobrý můžu být.“

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
ventso - 18.11. Odpovědět

tenisy - kurzové sázení, 100% spolehlivé informace
http://bentres.blogspot.cz/

ventso
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články