Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Král Bendtner se opět připomněl. Je odsouzen k 50 dnům vězení

Ostatní - Král Bendtner se opět připomněl. Je odsouzen k 50 dnům vězení

Král Bendtner se opět připomněl. Je odsouzen k 50 dnům vězení © skysports.com, fotbalportal.cz - Nicklas Bendtner

1

Líbilo se

03.11. - Hrával za Arsenal či za Juventus. Nyní je ve svých třiceti letech hráčem norského Rosenborgu. Nicklas Bendtner má aktuálně problémy se zákonem. Během září se zapletl v Kodani do incidentu s taxikářem, kterému následně zlomil čelist. Během pátku byl odsouzen k padesáti dnům vězení. Dánský útočník se proti verdiktu kodaňského městského soudu odvolal.

Během soudního slyšení byl Nicklas Bendtner potrestán pokutou ve výši 177 liber a také byl odsouzen k padesáti dnům vězení.

Jeho aktuální zaměstnavatel, tedy norský Rosenborg, vzkázal, že tato událost nijak neovlivní Bendtnerovu budoucnost v klubu.

K incidentu došlo devátého září. Nicklas Bendtner se během něj popral s taxikářem a následně mu zlomil čelist. Na svou obhajobu dánský útočník uvedl, že jednal v sebeobraně po hádce, ke které došlo během jízdy.

Taxikář byl také potrestán. Inkasoval pokutu ve výši 350 liber za používání telefonu během jízdy a také za to, že nebyl během jízdy připoután. Žádný další trest nedostal.

Ve svém prohlášení vedení Rosenborgu uvedlo, že se trestu nebude nikterak vyjadřovat, protože tvrdí, že jde o záležitost dánského právního systému. Ovšem za Bendtnerem nadále stojí.

„Obhajujeme Nicklase jako člověka, ale nikoliv pro tento čin, ve kterém byl v tomto případě odsouzen.“

„Bereme tuto věc velmi vážně. Naše reakce jistě přijde. Je to obtížný případ s mnoha různými okolnostmi. Není snadné nalézt správnou reakci.“

A co k celé situaci řekl sám Nicklas Bendtner, autor třiceti reprezentačních gólů?

„Zapletl jsem se do mimořádně nešťastné události. Nikdy by mě nenapadlo, kam až to může dojít, a jsem z toho samozřejmě velmi smutný. Nikdy jsem nebyl rváč, ale chráním ty, které miluji, nejen na hřišti, ale i mimo něj.“

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Na eurofotbalu je v diskuzi celkem zajímavý koment, kde se rozepisuje někdo o tom jak se Lord už vyklidnil, táhne kabinu a že se už nechová jak magor.
Že to přišlo zrovna v tu nejmíň očekávanou chvíli.

Bal-lack
Cornero - 03.11. Odpovědět

debil zustane debilem..ze se tyhle veci stavaj furt tem samejm. Fenin, Baros, Bendtner. Limbersky.to jsou ty prototypy blbcu kterejm se furt dejou nestesti smuly a furt jim nekdo krivdi a ublizuje

Cornero
Wazz - 03.11. Odpovědět

LORD! Smajlík 3

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články