Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Bolt má pro fotbalistu klíčovou vlastnost, říká Ross McCormack

Ostatní - Bolt má pro fotbalistu klíčovou vlastnost, říká Ross McCormack

Bolt má pro fotbalistu klíčovou vlastnost, říká Ross McCormack © Eurosport - Usain Bolt

0

Líbilo se

18.10. - Hodně sledovaná byla transformace Usaina Bolta ze špičkového atleta na fotbalistu. Nyní bojuje o smlouvu v australském týmu Central Coast Mariners. Hned při svém prvním startu v základní sestavě vstřelil dvě branky a ukázal, že by se s ním mělo počítat. Bývalý útočník Leeds United, Ross McCormack, řekl, jaké jsou jeho největší přednosti, díky kterým by si profesionální smlouvu zasloužil.

Aktuální situace je pro Bolta příznivá, neboť prvotní testování zvládl na výbornou. Nyní se s týmem připravuje ve stejném režimu jako ostatní fotbalisté. „Klub nebude reagovat na spekulace médií. Usain bude dál trénovat se spoluhráči. Další informace sdělíme až v oficiálním prohlášení,“ řekl generální ředitel klubu Mariners Shaun Mielekamp.

Podle McCormacka je největší fotbalovou devízou rychlost a velikost. „Je obrovský, má přibližně dva metry a vše dělá v obrovském tempu. To je jeho výhoda. Někteří fotbalisté zkoušeli běžet proti němu. Neměli šanci a jen vesele prohodili: Bože, on je fakt rychlý,“ řekl se smíchem někdejší útočník Leedsu.

Zároveň také připomněl fakt, že Bolt bude muset pracovat na své vytrvalosti, neboť byl zvyklý vydat maximální výkon po krátkou dobu. „Myslím si, že pro kariéru fotbalisty už udělal tolik, že toto by neměl být problém,“ dodal na závěr McCormack.

Jan Prošek / mirror.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
tevst - 18.10. Odpovědět

tenisy - kurzové sázení, 100% spolehlivé informace
http://bentres.blogspot.cz/

tevst

článek o hov ě, kde se rozebírá, že přednosti má rychlost a velikost. Twle na to nepotřebuješ experta, to ti řekne i Babica

Benedict

Bolt by se hodil do český ligy. Fyzička 10/10, technika 3/10. Smajlík 17

NoIscoNoDisco

Smajlík 2 Ryhlost při gólu byla patrná,ale ta koordinace pohybu je do očí bijící,působí to komicky.Ale já mu fandím a moc mu to přeji

Collector

Je to sympaták a vždycky byl, ale na vrcholový fotbal fakt nemá, sorry, ale je to hrozná komedie. Mi to přijde hrozná fraška, ale každý na to kouká asi trochu jinak.

Bolomsson85
Reklama
Reklama
Nejnovější články