Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Usain Bolt se zařadil mezi střelce, když vstřelil své první dva góly

Ostatní - Usain Bolt se zařadil mezi střelce, když vstřelil své první dva góly

Usain Bolt se zařadil mezi střelce, když vstřelil své první dva góly © Evening Standard - Usain Bolt

2

Líbilo se

12.10. - VIDEO Bývalý atlet a nejrychlejší muž planety, majitel mnoha světových rekordů, Usain Bolt pověsil tretry na hřebík a místo nich nazul kopačky. Jamajský rodák se ze světa atletiky přesunul do fotbalového světa. Momentálně je na zkoušce v týmu Central Coast Mariners v australské lize. V generálce na ligu vstřelil dvě branky a ukázal, že vstup na fotbalové trávníky nebyl špatným krokem.

Usain Bolt nastoupil v duelu proti druholigovému McArthur South West United poprvé v základu Mariners. Odehrál 75 minut a během této doby dokázal vstřelit hned dvě branky, tedy první jeho trefy v profesionálním fotbalu. „Je skvělé skórovat hned v prvním zápase, ve kterém jsem v základní sestavě. Můžu ukázat světu, že jsem se zlepšil,“ zářil po zápase Bolt, který zatím je v týmu jen na zkoušku. Jednání mezi ním a vedením Mariners o případné smlouvě bude probíhat příští týden.

První branku vstřelil v 57. minutě po průniku do pokutového území, druhou pak o jedenáct minut poději, když využil nedorozumění mezi soupeřovým brankářem a obráncem.

Jan Prošek / theguardian.com, youtube.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
tevst - 13.10. Odpovědět

tenisy - kurzové sázení, velmi spolehlivé informace
http://bentres.blogspot.cz/

tevst
Reklama
Témata článku
Reklama
Nejnovější články