Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Ještě více fotbalu: DIGI TV rozšíří sportovní nabídku o další čtyři kanály DIGI Sport v HD

Ostatní - Ještě více fotbalu: DIGI TV rozšíří sportovní nabídku o další čtyři kanály DIGI Sport v HD

Ještě více fotbalu: DIGI TV rozšíří sportovní nabídku o další čtyři kanály DIGI Sport v HD © Rileys - EFL Championship

1

Líbilo se

21.09. - DIGI TV nejpozději od nadcházejícího víkendu nabídne osm programů DIGI Sport. Ke stávajícím čtyřem kanálům přibydou další čtyři: DIGI Sport 6 HD, DIGI Sport 7 HD, DIGI Sport 8 HD a DIGI Sport 9 HD. Diváci si tak užijí mnohem více fotbalu podle svých preferencí. Díky dvojnásobnému počtu programů dostane sportovní fanoušek na výběr z více přenosů v živém vysílání. Větší prostor také získají atraktivní a žádané zápasy z německé 2. Bundesligy, anglické Sky Bet Championship či skotské Premiership. Zkrátka nepřijdou ani tenisoví příznivci, kterým DIGI TV nabídne mnohem více zápasů z turnajů ATP.

„Poté, co se od nové sezony naše nabídka fotbalových přenosů rozšířila o italskou Sérii A a anglický ligový pohár FA Cup, přidali jsme kanál DIGI Sport 4 HD. Na všechny přenosy, na něž vlastníme práva, se ale i tak nedostávalo. Proto jsme se rozhodli počet sportovních kanálů zdvojnásobit,“ vysvětluje Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ, a doplňuje: „Nové kanály DIGI Sport 6 až DIGI Sport 9 ale nebudou vysílat nepřetržitě, zapnou se pouze v případě, kdy bude potřeba odvysílat více přenosů ve stejném čase. Tedy nejčastěji o víkendech v časech fotbalových zápasů či přenosů z turnajů ATP, na něž rovněž vlastníme vysílací práva.“

Na nových kanálech DIGI Sport 6 HD, DIGI Sport 7 HD, DIGI Sport 8 HD a DIGI Sport 9 HD se budou vysílat zápasy německé Bundesligy, 2. Bundesligy, italské Série A, LaLigy a druhé anglické ligy Sky Bet Championship. Rovněž sem mohou být zařazeny přenosy z tenisové série ATP World Tour. Zároveň se na těchto kanálech mohou objevit i další sporty z portfolia DIGI TV. Ve většině případů se na sportovních kanálech budou vysílat přenosy bez komentáře, zpravidla jen s infografikou. K rozšíření může dojít postupem času s ohledem na zájem a ohlas ze strany diváků. Informace o programu a vysílání konkrétních zápasů budou k dispozici s předstihem přímo ve vysílání příslušné stanice a na webových stránkách DIGI Sport.

Příští víkend se diváci mohou těšit na:

Sobota 22. září
DIGI Sport 6 HD 13:00 Bielefeld - Union Berlín (2. Bundesliga)
DIGI Sport 7 HD 13:00 Kiel - Bochum (2. Bundesliga)
DIGI Sport 6 HD 15:00 Parma - Cagliari (Série A)
DIGI Sport 7 HD 15:30 Augsburg - Brémy (Bundesliga)
DIGI Sport 8 HD 16:00 Aston Villa - Sheffield Wednesday (Sky Bet Championship)
DIGI Sport 9 HD 16:15 Eibar - Leganés (LaLiga)
DIGI Sport 8 HD 18:30 QPR - Norwich City (Sky Bet Championship)

Neděle 23. září

DIGI Sport 6 HD 13:30 Duisburg - Aue (2. Bundesliga)
DIGI Sport 7 HD 13:30 Hamburg - Regensburg (2. Bundesliga)
DIGI Sport 8 HD 15:00 Bologna - AS Rím (Série A)
DIGI Sport 9 HD 15:00 Chievo - Udinese (Série A)

Stejně jako na Slovensku naladí čeští diváci programy DIGI Sport 6-9 HD na DIGI TV přes internet a diváci satelitní DIGI TV je mohou sledovat v případě, že již mají k dispozici nebo si pořídí mobilní službu DIGI2GO. Přidání nových programů DIGI Sport 6-9 HD v budoucnu i na satelitní TV je možné a záleží na zájmu diváků a na dohodě se slovenskými partnery, s kterými DIGI TV sdílí vysílací práva. Nové kanály DIGI Sport budou k dispozici v MAXI balíčku zahrnujícím kompletní programovou nabídku DIGI TV, v doplňkovém balíčku SPORT a také v samostatném balíčku SPORT PLUS. Zákazníkům se v programovém schématu objeví automaticky na pozicích za stávajícími čtyřmi kanály DIGI Sport.

Redakce / novadigitv.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Boha nech idu do kelu Smajlík 2 Este nech skupia aj toe prava na Ligue1 nech maju vsetky top ligy nie? Na Eurosporte som pozeraval Bundesligu to uz maju na Nova sport fa cup to uz maju tiez a novo aj seriu a zo sport1, 2...som aj chcel ze zoberiem ten balicek digi ale ked uz nemaju LM kaslat na to...a chelsea si pozrem radsej na nejakom streame s normalnym anglickym komentatorom a nie tych saskov na digi hlavne ten lukac to ie sto pro fanusik united lebo lukaku prestreli branu o 10metrov a on

Blue_Lion

Zreve ako keby trafil niekde do sibenice Smajlík 2... A ten druhy to je skoda slov Smajlík 2

Blue_Lion

V dnešní době je to za pár šupů, pořídit si Digi tv..

kubino79
Reklama
Reklama
Nejnovější články