Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Novým trenérem Španělska se stal Luis Enrique

Ostatní - Novým trenérem Španělska se stal Luis Enrique

Novým trenérem Španělska se stal Luis Enrique © mykhel.com, fotbalportal.cz - Luis Enrique

3

Líbilo se

09.07. - Den před vypuknutím mistrovství světa španělská federace, lépe řečeno její předseda Luis Rubiales, odvolal hlavního reprezentačního trenéra Julena Lopeteguiho. Ten se stal novým koučem Realu Madrid. La Roju vedl na MS Fernando Hierro. Ale Španělé po nepřesvědčivých výkonech skončili v osmifinále. Hierro sám skončil. Novým lodivodem Španělska se dnes stal Luis Enrique.

Pro Španěly to byla velká nepříjemnost, když Luis Rubiales dva dny před úvodním duelem proti Portugalsku odvolal z funkce hlavního trenéra Julena Lopeteguiho. Problémem bylo to, že se pozdě dozvěděl o jeho novém angažmá v Realu Madrid.

Jeho místo narychlo zaujal Fernando Hierro. Se Španěly nakonec vyhrál skupinu B. V osmifinále narazil na domácí Rusko. Zápas došel po remíze 1:1 až k penaltovému rozstřelu. V něm byli šťastnější domácí Rusové.

Bylo očividně jasné, že Fernando Hierro bude mít u španělského týmu jen čtyřzápasovou epizodu. Tak se také stalo. Sám Fernando Hierro v neděli rezignoval. Nový kouč se nehledal příliš dlouho.

Dnes jím byl jmenován Luis Enrique, bývalý kormidelník Barcelony. V roce 2015 s ní vyhrál Champions League. Mluvilo se o něm v souvislosti s Arsenalem i s Chelsea.

Teď se chopí otěží u národního týmu Španělska. Podepsal smlouvu na dva roky. Měl by pozvednout Španěly k dalším velkým úspěchům. Na posledním EURO i MS skončili už v osmifinále.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Eidur - 10.07. Odpovědět

Řekl bych, že v pořádku.

Eidur

lolek , vykopneš trenéra kvůli Realu a vezmeš Barcelonaka :D to nedává smysl... přitom v repre se jim vždy dařilo mít někoho nestraného

Vincent12

Vždyť hrál i za Madrid

vladcevesmiru1

Co to píšeš? Tady nešlo o Madrid. Tady šlo o to, že trenér bez vědomí svazu, před největší akcí, podepíše klubu bez vědomí svazu.

FotbalFan
COKO - 09.07. Odpovědět

To tihle mládežníci vůbec neví...

COKO
FCBzUSA - 09.07. Odpovědět

Presne typek by si o tom mohl neco aspon precist.enrique asi jeden z mala co sel z madridu do barci

FCBzUSA
COKO - 09.07. Odpovědět

Nikoho jiného jsem ani nečekal

COKO

RIP

barbossaCFC
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články