Zpět na » Ostatní » Neymar chyběl na pondělním tréninku Brazílie

Ostatní - Neymar chyběl na pondělním tréninku Brazílie

Neymar chyběl na pondělním tréninku Brazílie © skysports.com, fotbalportal.cz - Neymar scházel na tréninku Brazílie

3

19.06. - Několikrát během zápasu pokulhával. Nakonec ale proti Švýcarsku odehrál celých 90 minut. Ovšem ani on neodvrátil remízu 1:1. Každopádně Neymar poté vynechal pondělní trénink Kanárků. Nějaké šrámy si tedy z duelu proti Švýcarům odnesl. Neymar se na tréninku neobjevil. Zůstal v posilovně společně s Paulinhem a Thiagem Silvou. Je snad jeho další start ohrožen?

Neymar, Paulinho i Thiago Silva zůstali v hotelové posilovně, zatímco všech ostatních 20 hráčů absolvovalo plný trénink.

Útočník Paris Saint-Germain a nejdražší fotbalista světa byl v utkání proti Švýcarsku hned desetkrát faulován. Stejnou statistiku zaznamenal například Eden Hazard ve včerejším zápase proti Panamě. Neymar zůstal, jako celá Brazílie, frustrovaný. Kanárci totiž se Švýcary jen remizovali 1:1.

Philippe Coutinho je krásnou střelou poslal do vedení, ale pak po rohu srovnal Steven Zuber. To bylo na začátku druhého poločasu. Na to už Brazílie nedokázala reagovat.

Brazilský trenér Tite před zápasem připustil, že Neymar není stoprocentně fit. I tak ale odehrál celých 90 minut. Je pravdou, že hned několikrát to během utkání vypadalo, že bude muset střídat. Další duel hraje Brazílie v pátek proti Kostarice. Pomůže jí Neymar?