Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Blog: Takovou rozlučku si Tomáš Rosický zasloužil, kaňkou jen počasí a pískání na Baroše

Ostatní - Blog: Takovou rozlučku si Tomáš Rosický zasloužil, kaňkou jen počasí a pískání na Baroše

Blog: Takovou rozlučku si Tomáš Rosický zasloužil, kaňkou jen počasí a pískání na Baroše © sparta.cz - Tomáš Rosický

0

Líbilo se

10.06. - Včerejší rozloučení s fotbalovou kariérou Tomáše Rosického bylo vskutku parádní. Kvůli nepřízni počasí sice začalo o hodinku později, skvělí fanoušci ale setrvali na svých místech a vytvořili vynikající atmosféru.

Včerejší rozlučka Tomáše Rosického nabídla vše, co si fanoušci v Generali Areně představovali. Zcela stoprocentní dojem kazilo nepříznivé počasí, které zápas o hodinu odložilo.

Sám jsem si nebyl vůbec jistý, jak se zápas hraný nakonec na dva poločasy po třiceti minutách v takových podmínkách odehraje.

Přesto šlo o vynikající vystoupení všech přítomných. Jan Koller střílel góly jako ve svých nejlepších letech, Jaromír Blažek vytahoval parádní zákroky, Césc Fábregas neomylně přihrával a Robin van Persie opět dokázal své střelecké schopnosti.

A mezi těmito hráči se loučil Tomáš Rosický, který v první půli hrál za tým zahraničních hráčů a poté přešel na stranu vítěznou. Nyní už bývalý záložník se zapsal i do střelecké listiny, když napodruhé proměnil pokutový kop.

V samotném závěru poté skóroval i jeho syn, který zkušeně prostřelil mezi nohy Jense Lehmanna. V necelých pěti letech hodně slušný počin.

Český tým tak nakonec zvítězil 5:2 a Tomáš Rosický se mohl stylově rozloučit se svou bohatou kariérou. Počasí mu sice nepřálo, přesto šlo na české poměry o zcela jedinečný zážitek.

Kromě počasí dojem kazilo i neustálé pískání některých "fandů" na adresu Milana Baroše. Chápu, hrálo se na hřišti Sparty, tohle si ale tito lidé mohli odpustit. Na tribuny šli přece proto, aby vzdali hold vynikajícímu českému hráči. Pískání si mohli schovat na příští ligovou sezónu.

Zakončeme ale tuto rozlučku pozitivně. Tomáš Rosický odvedl pro český fotbal neskutečné penzum práce, do Prahy přivezl své kamarády, kteří patří mezi nejlepší fotbalisty na celém světě a tuto rozlučku si zcela jistě zasloužil. Doufejme, že takových rozluček uvidíme v budoucnu více.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Nechápu proč ty kluci nehrajou takhle v létě každej rok jako se hraje na silvestra. Nejlepší výkon repre za posledních x let. Neskutečný jak to v sobě pořád mají. Skoro si až říkám, že kdyby neměli ty kila navíc a nebáli se zranění, tak by dnešní repre Áčko porazili

Bal-lack
Cornero - 11.06. Odpovědět

Neporazili. Je to vsechno o tridu pomalejsi a nejdou vubec do sebe takze maj na vsechno vic casu a klidu tim padem je tam mnohem min nepresnosti. Oni to ve svy podstate umi vsichni ale jde o to jak to kdo umi kdyz maj na zadech obrance kterej je pridrzuje a musi pri vsem sprintovat

Cornero
Reklama
Reklama
Nejnovější články