Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Trenér Dánska: Bát se Francie? Proč? Nejsou nic extra. A Pogba? Ten se snad stará jen o svůj účes

Ostatní - Trenér Dánska: Bát se Francie? Proč? Nejsou nic extra. A Pogba? Ten se snad stará jen o svůj účes

Trenér Dánska: Bát se Francie? Proč? Nejsou nic extra. A Pogba? Ten se snad stará jen o svůj účes © fourfourtwo.com, aftenbladet.no, fotbalportal.cz - Dánský kouč se vysmívá Pogbovi

1

Líbilo se

25.05. - Francouzská reprezentace v čele s Paulem Pogbou by mohla patřit mezi hlavní favority letošního mistrovství světa. Vždyť před dvěma lety hrála finále EURO. Ve skupině se potká s Dánskem. Jeho kouč Age Hareide si rozhodně nemyslí, že jsou Les Bleus nepřekonatelným soupeřem. Rýpnul si pak i do Paula Pogby. Hvězda Manchesteru United se podle něj zajímá jen o svůj účes.

Dánsko se na světovém šampionátu utká v základní skupině C s Peru, Austrálií a Francií. Tým vede norský kouč Age Hareide. Právě ten se nyní vyjádřil k největšímu favoritovi této skupiny - k Francii. Podle něj se jeho mužstvo nemusí výběru Didiera Deschampse vůbec obávat.

„Francie jako týmu vůbec nevěřím. Týmy na vrcholu světového žebříčku jsou těmi nejlepšími na světě, ale pro Francii to neplatí.“

„Viděl jsem je hrát ve Stockholmu proti Švédsku. Nepřipadalo mi, že bych sledoval nějaký výjimečný tým. Nejsou nic extra.“

Pak se Age Hareide vyjádřil i k Paulu Pogbovi. Do záložníka Manchesteru United si pořádně rýpnul.

„Hrál proti Manchesteru City a měl vlasy obarvené modrou a bílou barvou. Možná, že proti nám bude mít vlasy bíločervené. Nepřemýšlí náhodou jen o svém účesu?“

Dánsko zahájí svou pouť na mistrovství světa utkáním proti Peru 16. června v Saransku.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / fourfourtwo.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Inkoma - 25.05. Odpovědět

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka http://linkto.eu/0F9iE

Inkoma

Ten to trafil Smajlík 3 Keby ma pogba na vyber medzi titulom MS a novym ucesom co si asi vyberie? Smajlík 3 Smajlík 3

Blue_Lion

trefit po tlamě bys potřeboval evidentně ty .. Smajlík 7

MUFC_RedArmy
Aras - 25.05. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2

Aras

To je taková pravda ,až je to smutné .

AVSuvorov
AONN - 25.05. Odpovědět

Jo jo.

AONN

Však proč Africký týmy nedokáží dojít dál než do čtvrtfinále? Oni černoši maji spoustu kvalit, v mnoha ohledech jsou výjmeční a v některých věcech předčí bělochy. Ale hůř fungují jako tým... proto ta Francie hraje takový trochu zláštní fotbal. Mají tam většinu hráčů původem z Afriky a na něčem se to podepsat musí.

Bal-lack
COKO - 25.05. Odpovědět

To je trochu předpojatý názor, ale beru ho. Nicméně africké týmy celkově nemají hráče, kteří by nějak vynikali. Řekneš si nejlepší africký hráč a napadne tě automaticky Drogba a Etoo. Já bych si strašně přál, aby africký tým to dotáhl alespoň na třetí místo. Ghana měla před 8 lety hodně blízko do semifinále.

COKO

to je zase solidní výpotek mentálního omezence Smajlík 2

MUFC_RedArmy
COKO - 25.05. Odpovědět

Věřím tomu, že to Francie dotáhne minimálně do semifinále. Podle mě jsou největšími favority. Nevím, jak Pogba hraje v United, ale v repre není špatný a věřím, že MS se mu povede.

COKO
AONN - 25.05. Odpovědět

Já ti to povím a zkusím to napsat slušně. Hraje velký hovno. Na míči je silný, ale nepřihraje a když vystřelí, je to na rugbyové háčko.

AONN
Reklama
Reklama
Nejnovější články