Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Měl bych být v týmu, reaguje na vynechání svého jména v nominaci Anglie Jack Wilshere

Ostatní - Měl bych být v týmu, reaguje na vynechání svého jména v nominaci Anglie Jack Wilshere

Měl bych být v týmu, reaguje na vynechání svého jména v nominaci Anglie Jack Wilshere © fourfourtwo.com, fotbalportal.cz - Jack Wilshere

1

Líbilo se

18.05. - Nastoupil celkem do 38 soutěžních utkání Gunners. Konečně zůstal delší dobu zdravý. Prožil z osobního hlediska výbornou sezónu. Cítil, že je hoden toho, aby měl své místo v nominaci Anglie pro mistroství světa v Rusku. Jenomže Jack Wilshere se dozvěděl smutnou novinu. Své jméno na třiadvacetičlenném seznamu nenašel. Záložník Arsenalu pak toto rozhodnutí také okomentoval.

Jack Wilshere trvá na tom, že je dostatečně schopný reprezentovat Anglii na světovém šampionát, který letos hostí Rusko. Věří, že by měl být ve skupině hráčů, která odcestuje na východ.

Záložník Arsenalu je jedním z hlavních opomenutí ve třiadvacetičlenném seznamu hráčů, které jmenoval reprezentační trenér Gareth Southgate.

Po vyčerpávajících problémech se zraněními Jack Wilshere konečně odehrál celou kompletní sezónu. V Premier League si připsal všech 20 startů. Dohromady nastřádal v dresu Kanonýrů 38 zápasů. Vstřelil dva góly a přidal 5 asistencí.

Nicméně problémy s kolenem jej připravily o přípravné zápasy proti Nizozemsku a Itálii. Southgate místo něj nasadil na pozici defenzivních záložníků Fabiana Delpha z Manchesteru City a mladého Rubena Loftus-Cheeka, jenž patří Chelsea.

„Je samozřejmé, že jsem přirozeně neuvěřitelně zklamán z toho, že jsem nebyl zařazen do týmu Anglie pro mistrovství světa. Cítil jsem se během sezóny dobře. Byl jsem silný, dařilo se mi. Odehrál jsem dobrou sezónu. Myslím, že bych měl být v týmu.“

„Musím však plně respektovat rozhodnutí trenéra. Přeju klukům na mistrovství světa jen to nejlepší. Budu vždy fanouškem Anglie a bude hráče podporovat se zbytkem národa,“ uvedl Jack Wilshere.

Na čtvrteční tiskové konferenci Gareth Southgate mluvil o Jacku Wilsherovi. Jako důvod jeho vyřazení z nominace uvedl pokles jeho formy ke konci sezóny.

Anglie zahájí svou pouť na šampionátu zápasem proti Tunisku. Poté bude ještě ve skupině G čelit Panamě a Belgii.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / fourfourtwo.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Iznamma - 18.05. Odpovědět

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka http://Sweetsex.top

Iznamma

dobrou sezonu? lol... a taky Welbecka nebrat! i když to je ten typ co hraje v repre dobře

Vincent12

Tohle je ohromnej rozdíl třeba mezi Anglií a Německem. Löw v repre podrží tu základní kostru i když mají nějaký výkyvy v klubu, zatímco v Anglii se jede jen podle poslední aktuální formy, která se stejně může ještě do MS změnit. Repre prostě není klub a né každej hráč je v ní stejně platnej jako v klubu.
A Wilshare dával, vždy co jsem viděl, repre v záloze pohyb, kterej většině momnetálních záložníku v anglii chybí.

Bal-lack
COKO - 18.05. Odpovědět

Tak typickým příkladem byl Podolski, který za repre zahrál vždy lépe než za klub

COKO
pdreal - 18.05. Odpovědět

je nekde prehlad nominacii jednotlivých timov?

pdreal
COKO - 18.05. Odpovědět

Jakmile se oznámi předběžná i koncová nominace nějakého týmu, tak se objeví článek na eurofotbale. Jinak o ničem nevím, viděl jsem pár nominaci na fifa.com ale tam to taky nemají uplně komplet.

COKO
F4BRE - 18.05. Odpovědět

Taky si myslím

F4BRE
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články