Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Ranieri by rád převzal italskou reprezentaci, vedení Nantes mu bránit nebude

Ostatní - Ranieri by rád převzal italskou reprezentaci, vedení Nantes mu bránit nebude

Ranieri by rád převzal italskou reprezentaci, vedení Nantes mu bránit nebude © zimbio.com - Claudio Ranieri na lavičce Nantes.

0

Líbilo se

21.02. - Claudio Ranieri italským médiím potvrdil, že by se nebránil převzetí italské reprezentace. Pokud by od vedení Itálie přišla nabídka, bývalý lodivod Leicesteru by požádal vedení Nantes o uvolnění. A podle vyjádření majitele francouzského klubu by mu v tom nikdo nebránil.

Claudio Ranieri po odchodu z Leicesteru vede Nantes a nevede si vůbec zle. Jenže už v listopadu Itálie vyhodil Giampiera Venturu a od té doby hledá nového hlavního trenéra.

Momentálně Itálii vede trenér juniorky Luigi Di Biagio, toho by měl ale brzy nahradit jeden z trojice Roberto Mancini - Antonio Conte - Claudio Ranieri.

Nejvíce se hovoří právě o posledně jmenovaném, který by italskou reprezentaci vedl velmi rád. "Ano, každý italský trenér by chtěl vést národní tým. V Nantes mám smlouvu na dva roky a nabídku jsem zatím neobdržel. Pokud by se ale tak stalo, požádal bych prezidenta Nantes o uvolnění," uvedl Ranieri pro Sky Sport Italia.

Dnes se k celé situaci vyjádřil majitel Nantes, Waldemar Kita, který by s uvolněním problém neměl. "Chápu to. Pokud by chtěl ukončit svou kariéru na nejvyšší úrovni, pustil bych jej. Nepůjde to totiž dvakrát," uvedl na tiskové konferenci.

"Musíme vše správně analyzovat, abychom klubu nezpůsobili potíže. Nejsem ale tady, abych omezoval nějaké osobní ambice, zatím se ale nic nestalo," doplnil Kita.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články