Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Mistrovství světa ve fotbale 2018: Bonus na sázení, slosování skupin, kurzy a vstupenky

Ostatní - Mistrovství světa ve fotbale 2018: Bonus na sázení, slosování skupin, kurzy a vstupenky

Mistrovství světa ve fotbale 2018: Bonus na sázení, slosování skupin, kurzy a vstupenky © FIFA.com - Německo na MS 2018

0

Líbilo se

27.11. - Připravili jsme pro vás vše, co potřebujete vědět o světovém fotbalovém šampionátu v Rusku 2018. Zahrnujeme kompletní seznam kvalifikovaných národních týmů, slosování do skupin a tipy pro zpestření šampionátů zodpovědným sázením.

Kvalifikované týmy na Mistrovství světa ve fotbale:

Hostující země: Rusko
Afrika: Maroko, Senegal, Nigerie, Tunisko, Egypt
Asie: Austrálie, Japonsko, Jižní Korea, Írán, Saudská Arabie,
Evropa: Chorvatsko, Francie, Anglie, Belgie, Dánsko, Německo, Polsko, Island, Srbsko, Španělsko, Portugalsko, Švýcarsko, Švédsko
Severní, střední Amerika a Karibik: Mexiko, Panama, Kostarika
Jižní Amerika - Brazílie, Argentína, Kolumbie, Uruguay, Peru

Pro národní týmy Islandu a Panamy bude světový šampionát v Rusku premierou. Zatímco stávající šampion Německo je jedním z největších adeptů na titul. Brazílie a Francie jsou sázejícími vyzdvihováni jako favorité taktéž. Sázkové kanceláře už pozvolna tvoří kurzy na to, kdo zvedne Jules Rimet trofej 15. července 2018 nad hlavu. Dle serveru bonusovekody.cz, kde lze využít promo nabídky ke všem předním českým sázkovým kancelářím, vede Německo s kurzem 5 ku 1. Následuje Brazílie s kurzem 6 ku 1 a adeptem na třetí místo dle dostupných kurzů je právě Argentina s průměrným kurzem 8 ku 1 napříč sázkovými kancelářemi.

Slosování skupin a jak to funguje?

Finálové slosování do skupin se uskuteční v Moskvě v pátek 1. prosince 2017 v 15:00 GMT. 32 postupujících rozděleno do čtyř slosování po osmy týmech a z tohoto bude vybráno 8 skupin s označením A až H. FIFA dokonce uveřejnila způsob slosování, kdy domácímu týmu Ruska bude automoticky přiděleno místo ve skupině A. Zbytek týmů bude rozděleno do slosování od nejúspěšnějšího týmu dle říjnového světového žebříčku FIFA.Čtyři slosovací skupiny budou vypadat následovně:

Skupina 1: Německo, Brazílie, Portugalsko, Rusko, Polsko, Francie, Belgie, Argentína
Skupina 2: Španělsko, Švýcarsko, Kolumbie, Peru, Mexiko, Uruguay, Chorvatsko, Anglie
Skupina 3: Kostarika, Švédsko, Tunisko, Egypt, Island, Dánsko, Írán, Senegal
Skupina 4: Nigerie, Japonsko, Maroko, Srbsko, Panama, Jižní Korea, Saudská Arabie, Austrálie

Slosování má i další pravidla, kdy v jedné skupině nesmí být více jak 3 týmy z Evropy.

Průběh šampionátu a finále

32 týmů se utká ve stejném vyřazovacím formátů, který FIFA používá pro tento turnaj již od roku 1998. Tedy osm skupin po čtyřech a dva nejlepší týmy ze skupiny postupují do takzvané “knockout” části turnaje.

Turnaj začíná ve čtvrtek 14. června 2018, kdy bude hrát tým hostující země první zápas. Finalové utkání a tedy konec turnaje je stanoven na neděli 15. července 2018. Jak první, tak finálové utkání se odehraje na stadionu Lužniki v Moskvě, který byl pro tento turnaj zrekonstruován a jeho kapacita se zvýšila na 81 tísíc míst. Tento stadion je jedním ze dvou v hlavním městě, tím druhým je Spartak Moscow’s Aréna, který je taktéž nazýván Spartak stadion.

Na turnaji bude k dispozici 12 stadionů: Ekaterinburg, Kaliningrad, Kazan, Nizhny, Novgorod, Rostov-on-Don, Samara, Saransk, Soči a Volgograd. Zajímavostí je, že stadiony jsou rozloženy napříč čtyřmi časovými zónami.

Lístky: Jsou stále na prodej a jak je mohu získat?

První fáze prodeje vstupenek na světový šampionát 2018 byla uzavřena po říjnové kvalifikaci s tří a půl miliony žádostí o slosování o možnost koupě.

Nyní, kdy finalisté byli vybráni, bude prodej znovu otevřen a prodej probíhá stylem “kdo dřív příjde, ten dřív bere” až do vyprodání zásob 28. listopadu. Poté se prodej spustí opět až 5. prosince, kdy bude známo složení konečných skupin.

Nejlevnější vstupenky na počateční zápasy skupin jsou od 105 dolarů (2 239 Kč dle stavajícího kurzu). Kompletní detaily k prodeji lze dohledat na oficiálních stránkach FIFA. Jako bonus pro ty, kteří jsou držitelem lístku, uděluje hostující stát bezvízový přístup do země.

Maskotem Mistrovství světa ve fotbale 2018 bude vlk Zabivaka, který byl zvolen ruskou společností ze tří různých možností (kočka a tygr byly další možnosti).

Redakce / bonusovekody.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články