Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » V USA chystají turnaj pro reprezentace bez MS. Bude se týkat i České republiky?

Ostatní - V USA chystají turnaj pro reprezentace bez MS. Bude se týkat i České republiky?

V USA chystají turnaj pro reprezentace bez MS. Bude se týkat i České republiky? © zimbio.com - Zklamaný Gianluigi Buffon po konci v baráži.

0

Líbilo se

16.11. - Spojené státy americké chystají před světovým šampionátem turnaj, na kterém by kromě USA startovaly i reprezentace Itálie, Nizozemce či Chile. Bude se turnaj neúspěšných celků v kvalifikaci o MS 2018 týkat i české reprezentace?

Anti-mistrovství světa, tak italská média nazvala projekt americké fotbalové federace. Podle ESPN, které čerpalo ze zdroje USSF, se chystá před světovým šampionátem v Rusku turnaj, na kterém by nastoupily všechny velké reprezentace, které do Ruska neprobojovaly.

Kromě USA by se tak jednalo o Nizozemsko, Chile, Itálii a Ghanu. Turnaj by zřejmě zahrnoval deset přátelských duelů, existuje ale i druhá možnost tohoto turnaje.

A do ní by mohla být zapojená i Česká republika. Pokud by chtěli Američané větší formát turnaje, mohlo by vše být rozšířeno o další tři mužstva. V tom případě by se hrály dvě skupiny po čtyřech reprezentacích s tím, že nejlepší dva celky by putovaly do semifinále.

Kromě Česka by pozvání mohli dostat i slovenští reprezentanti, do úvahy připadá i Irsko, Severní Irsko nebo Pobřezí slonoviny.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
dalko - 16.11. Odpovědět

Ak by tam zobrali aj nasich, boli by to zaujimave pripravne zapasy a zaujimava konfrontacia so svetovymi muzstvami

dalko
Reklama
Reklama
Nejnovější články