Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » V Itálii se pořádá hon na Venturu, Švédové zase mluví o návratu Ibrahimoviče

Ostatní - V Itálii se pořádá hon na Venturu, Švédové zase mluví o návratu Ibrahimoviče

V Itálii se pořádá hon na Venturu, Švédové zase mluví o návratu Ibrahimoviče © Daily Express - Zlatan Ibrahimovič

0

Líbilo se

14.11. - Švédsko v baráži překvapivě vyřadilo Itálii a na severu Evropy už se hojně začíná spekulovat o návratu Zlatana Ibrahimoviče do reprezentace. To v Itálii je pořádné dusno, ke kterému svým vyjádřením výrazně přispěl i kouč Giampiero Ventura.

Poprvé od roku 1956 se Itálie neobjeví na světovém šampionátu a není tak divu, že fanoušci i novináři pořádají hon na trenéra Giampiera Venturu.

Ten vše přiživil tím, že se sice fanouškům omluvil, ale rezignaci nepodal. Podle prvního vyjádření chtěl nejprve hovořit s představiteli svazu a až poté se rozhodnout. Podle posledních informací se situace změnila, fanoušci ale příliš nadšeni nebudou.

Ventura jednomu z italských novinářů oznámil, že hodlá rezignovat, zároveň ale chce doplatit 2,6 milionů eur, tedy částku, kterou by bral po dobu dalších dvou let u italského národního týmu. Média v Itálii se ale domnívají, že nakonec bude stačit suma 700 tisíc eur.

To Švédové slaví historický triumf, postup přes Nizozemce ve skupině a Itálii v baráži je skutečně výjimečný. Hned po utkání se ale začaly rojit spekulace o návratu Zlatana Ibrahimoviče.

Sweden v Belgium - Group E: UEFA Euro 2016
Zlatan Ibrahimovič po posledním reprezentačním utkání proti Belgii na ME 2016 (zdroj: zimbio.com)

Na tiskové konferenci tak přišla ze strany novinářů na trenéra Švédů Janneho Anderssona otázka, zda se Ibra vrátí, aby si mohl zahrát na světovém šampionátu v Rusku.

"To je neuvěřitelné! Zlatan skončil s námi před rokem a půl a my o něm pořád mluvíme," podivil se Andersson.

"Musíme mluvit o hráčích, kteří nám dnes zajistili postup. Máme tu skutečné hrdiny. Když hrál s námi Ibra, hráli jsme jiný styl fotbalu. Po mistrovství Evropy odešel a my jsme museli změnit svou hru," doplnil Andersson.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ventura je trochu jinej frajer.... Smajlík 10

Bal-lack
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články