Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Isco je jedním z nejlepších hráčů na světě, tvrdí španělský kouč Lopetegui

Ostatní - Isco je jedním z nejlepších hráčů na světě, tvrdí španělský kouč Lopetegui

Isco je jedním z nejlepších hráčů na světě, tvrdí španělský kouč Lopetegui © fourfourtwo.com, fotbalportal.cz - Isco

1

Líbilo se

12.11. - Hraje ve skvělé formě a patří k nejlepším hráčům Realu Madrid, který se v současné době ve španělské lize lehce trápí. Dokazuje to i ve španělské reprezentaci. A právě její trenér Julen Lopetegui nyní Isca označil za jednoho z nejlepších fotbalistů současnosti. Lopetegui také uvedl, že jsme dosud ještě neviděli z Isca to nejlepší a věří, že se tento hráč může ještě nadále zlepšovat.

V sobotním přátelském utkání proti Kostarice nastoupil Isco v základní sestavě španělského výběru. Gól sice nezaznamenal, ale předvedl velmi dobrý výkon. Španělé i díky němu zvítězili v Málaze pohodově 5:0.

Isco střídal v 65. minutě pro zranění, ale podle posledních zpráv by to nemělo být nic vážného.

Pětadvacetiletý záložník má v této sezóně výbornou formu. V barvách Realu Madrid patří ke světlým výjimkám. V lize si připsal už 4 vstřelené góly a 3 asistence. S ním může být Zinedine Zidane spokojený.

Nyní se dočkal velké pochvaly i od reprezentačního kouče Julena Lopeteguiho.

„Isco je hráč, který se již naprosto jasně usadil ve světové špičce, patří mezi fotbalovou elitu. Říkám, že se tam už usadil, protože hraje na té nejvyšší a nejlepší úrovni, což je opravdu těžké.“

„Dokázal to díky své obrovské kvalitě, ale nejen díky tomu. I díky své mysli a své psychické síle se z něj stal skvělý hráč.“

„Jak už jsem uvedl na včerejší tiskové konferenci, ještě jsme z Isca neviděli to úplně nejlepší. Nemám pochybnosti o tom, že to přijde. Má ambice, dobrý přístup, kvalitu i mentalitu.“

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Michal Čermák / fourfourtwo.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
heto - 12.11. Odpovědět

Isco má nejenže vynikající schopnosti s míčem, ale i skvělý charakter. Nedělá mu problém ani takováta černá práce, kdy běhá od útoku k obraně a naopak, presuje, brání... Nehádá se, nesimuluje, je pokornej.. Ostatně to, že mu na většině venkovních zápasů v La lize tleskají při střídání domácí fanoušci hovoří za vše. Ale i přesto mi na něm něco chybí, abych ho s klidem označil jako Lopetegui "jedním z nejlepších", jen nevím co...

heto

Iscovi chybí jedine individualismus. Někomu to prostě chybí, ale třeba podle mého to není na skodu. Jen si stejně jako Xavi nebo Iniesta počká na to nejvyšší uznání trochu déle.

FotbalFan

Musím souhlasit. Jako fanda Barcy vám ho neskutečně závidím. Svojí trpělivostí, dobrým charakterem a hlavně fotbalovými schopnostmi se opravdu vypracoval na aktuálně jednoho z nejlepších záložníků na světě. Neměl začátky v Realu taky lehké, nehrál tolik, kolik by se očekávalo a chvíli trvalo, než si to sedlo a dneska by hráče jeho kvalit chtěl snad každý tým. Radost na něj koukat. Skvělý hráč a navíc veliký sympaťák.

Bolomsson85

Tak tak...to samé napadlo i mě, že i Xavi a Iniesta byli trpěliví a vyplatilo se to. Ono to na druhou stranu fakt není jednoduché, vyčkávat na tu pravou šanci i několik sezón, když člověk ví, že v 90% klubů by dotyčný hrál jistý základ, ale v případě těchto tří je důkazem, že i to je cesta a o to více si pak klub takového hráče cení a jeho kvality ocení. A jak píše heto, pak není výjimkou, že jsou vyprovázeni pravidelným potleskem nejen na domácím stadiónu, ale i na hřištích soupeřů.

Bolomsson85
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články