Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Ronaldo v tom není sám aneb 6 fotbalistů, kteří jsou na hony vzdáleni střeleckým očekáváním

Ostatní - Ronaldo v tom není sám aneb 6 fotbalistů, kteří jsou na hony vzdáleni střeleckým očekáváním

Ronaldo v tom není sám aneb 6 fotbalistů, kteří jsou na hony vzdáleni střeleckým očekáváním © 90min.com - Cristiano Ronaldo

1

Líbilo se

09.11. - NEPŘEHLÉDNĚTE Od Ronalda se čekají góly. Jenže pokud pomineme Ligu mistrů, tak ve španělské nejvyšší soutěži prožívá nebývalé soužení. V sedmi zápasech jen jeden gól je hodně chabá bilance. Ale jak dokazují následující řádky, není v tomto trápení rozhodně sám. Ty vypovídají o tom, že podobné trable tíží dalších pět hráčů od nichž se čekal větší gólový příspěvek.

Alexis Sánchez

Loni měl chilský útočník nejlepší střeleckou sezónu svojí kariéry. V rámci všech soutěží nastřílel z pozice centra či křídelního hráče celkově 30 branek. Ovšem letošní pozdější vstup do sezóny vlivem plnění reprezentačních povinností a zranění mohl mít vliv na to, že Alexis dal jen jeden gól v Premier League. Někteří fanoušci se ale domnívají, že hráč už vzhledem ke končící smlouvě a neustálým spekulacím o přestupu není duší úplně přítomen...

Andrea Belotti

Loni za něj chtěli v Turíně 80 milionů eur. Zájemců o služby útočníka, s 28 góly třetího nejlepšího střelce Serie A, bylo dost. Ovšem zdá se, že Belotti bude jedním z dalších hráčů v řadě, kteří jsou označováni za „one season wonder“, tedy hráče, který zazáří jen jednu sezónu. Letos dal v lize jen tři góly.

Luis Suárez

Tak tohle je velké trápení. Barcelona má velkou kliku, že jí Messi sype góly jak na běžícím pásu. Ovšem to nemusí trvat věčně a poté, co Neymarův příděl branek přeci jen chybí, může brzy Barca pociťovat krizi uruguayského snajpra. Letos dal v La Lize jen tři góly a hodně to připomíná jeho trable po přestupu do Barcelony v roce 2014. Tehdy také nemohl najít cestu ke gólům a hodně se trápil.

Thomas Müller

Stejně jako loni je Müllerův gólový přísun tristní. Zdá se to neuvěřitelné, že v ročníku 2015-16 nasázel za Bayern 32 gólů v rámci všech soutěží. Loni to byla jeho nejčernější střelecká sezóna, kdy poprvé v kariéře nedosáhl na dvoucifernou hodnotu. Letos se ale ubírá úplně stejným směrem. Zatím se trefil v Bundeslize jen jedinkrát.

Antoine Griezmann

Minulý ročník byl úplně první, v němž francouzský útočník v dresu Atlética Madrid nedokázal překonat 20gólovou hranici v La Lize. Letos se zatím v Primera División prosadil jen dvakrát. Premiérová sezóna u Colchoneros 2014-15 byla po přestupu ze San Sebastiánu rovněž špatná a tehdy se hodně mluvilo o vhodnosti investice 30 milionů eur. Griezmann poprvé skóroval až v desátém ligovém kole.

Cristiano Ronaldo

Portugalský útočník se musí hodně užírat tím, že v La Lize skóroval jen jednou. Sice se mu daří v Champions League, jejímž je po čtyřech kolech nejlepším střelcem se šesti góly, ale v domácí lize mu to prostě nejde. První čtyři kola kvůli trestu sice zmeškal, ale i tak se v sedmi zápasech čekal větší přísun branek než zatím zdobí jeho konto.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jak velký rozdíl je při udělování zlatého míče co se týče osobních statistik, týmových úspěchů a marketingu?

MESSIFCB
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články